9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius

Apžvalga. Viršūnėje – Pakruojo ir Klaipėdos komandos

„SMScredit.lt A lygoje“ po antrojo turo liko tik trys taškų nepraradusios komandos. Šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“ turą praleido, o antrąsias pergales iš eilės iškovojo Klaipėdos „Atlantas“ ir Pakruojo „Kruoja“.

Uostamiesčio komanda tapo tikra čempionato starto sensacija. Klaipėdiečiai antrą kartą iš eilės išvykoje įveikė praėjusio sezono prizininkus. Po pergalės Marijampolėje prieš „Sūduvos“ futbolininkus „Atlantas“ nepagailėjo ir Vilniaus „Žalgirio“ - universalioje arenoje „Sportima“ vykusi dvikova baigėsi 2:1.

Komandos jau per pirmas šešias rungtynių minutes apsikeitė įvarčiais – į „Atlanto“ naujoko Tado Eliošiaus tikslų smūgį savu atsakė „Žalgirio“ kapitonas Algis Jankauskas. Kėlinio pabaigoje klaipėdiečius vėl į priekį išvedė Donatas Kazlauskas, o po pertraukos „Atlantas“ tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose.

87-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas vilniečių vartininkas Aivaras Bražinskas. Į vartus teko stoti gynėjui A.Jankauskui.

Oficialia „SMScredit.lt A lygos“ lydere dėl geresnio įvarčių santykio tapo „Kruoja“. Prancūzo Sebastieno Roqueso treniruojama komanda namų rungtynėse Panevėžyje 2:0 palaužė Alytaus „Dainavą“. Alytiškiai nepasinaudojo antrajame kėlinyje turėtomis progomis, teisėjas liko abejingas jų prašymams skirti 11 metrų baudinį, kai baudos aikštelėje griuvo Jevgenijus Morozas, o „Kruojai“ pergalę atnešė tikslūs patyrusių saugų Nerijaus Mačiulio ir Tomo Miklinevičiaus smūgiai.

Vis dar be pergalių ir įmuštų įvarčių „SMScredit.lt A lygoje“ lieka praėjusio sezono bronzos laimėtoja „Sūduva“. Marijampolės komanda namuose nesugebėjo palaužti „Šiaulių“ - 0:0. „Norint laimėti reikia įmušti“, - liko konstatuoti „Sūduvos“ treneriui Dariui Gvildžiui.

Pirmą pergalę čempionate iškovojo Gargždų „Banga“, namuose visas rungtynes spaudusi Tauragės „Taurą“ ir antrajame kėlinyje persvarą pavertusi dviem įvarčiais.

„SMScredit.lt A lygos“ antrojo turo statistika:

Vilniaus „Žalgiris“ - Klaipėdos „Atlantas“ 1:2 (1:2). A.Jankauskas (6)/T.Eliošius (2), D.Kazlauskas (45). 87 min. iš aikštės pašalintas A.Bražinskas („Žalgiris“).

Pakruojo „Kruoja“ - Alytaus „Dainava“ 2:0 (1:0). N.Mačiulis (37), T.Miklinevičius (79).

Gargždų „Banga“ - Tauragės „Tauras“ 2:0 (0:0). A.Ivanauskas (66), G.Kulbis (90 iš 11 m).

Marijampolės „Sūduva“ - „Šiauliai“ 0:0.

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai Arsenijus Buinickis („Ekranas“) ir Georgijus Alaverdašvili („Kruoja“) įmušė po 2 įvarčius.