Artūro Rimkevičiaus „hat-trick’as“ nuskriaudė „Šiaulius“

Rezultatyviausias praėjusios sezono futbolininkas Artūras Rimkevičius į savo buvusios komandos vartus įmušo tris įvarčius ir labiausiai prisidėjo prie to, kad Panevėžio „Ekranas“ iškovotų pergalę „SMScredit.lt A lygos“ čempionato aštuntajame ture. Lietuvos čempionai Šiauliuose įveikė vietos „Šiaulius“ 4:1 ir nutraukė trijų nelaimėtų rungtynių seriją.

Dvikovos pradžioje abi komandos žaidė atsargų futbolą, todėl stadione susirinkę žiūrovai progų įvarčiams išvydo vos keletą. Aikštelės šeimininkai pirmieji galėjo išsiveržti į priekį, tačiau 25-ąją minutę rezultatyviausias lygos futbolininko George Alaverdašvilio smūgį po perdavimo iš dešinio krašto atmušė puikiai sužaidęs Tadas Kauneckas.

37-ąją minutę vienas labiausiai patyrusių „Šiaulių“ gynėjų Deividas Lunskis tiesiog padovanojo kamuolį Arnui Ribokui, tačiau panevėžietis, iššokęs vienas prieš vartininką, į vartus nepataikė. Jau per teisėjo pridėtą laiką Rokas Gedminas prasiveržė dešiniuoju kraštu, tačiau į vartus nepataikė.

Pirmojo įvarčio antrajame kėlinyje ilgai laukti nereikėjo. 58-ąją minutę, gavęs perdavimą iš aikštės gilumos, A.Rimkevičius suklaidino D.Lunskį ir pasiuntė kamuolį į vartus. Įmušę įvartį, svečiai neatsipalaidavo. Igors Kozlovs tolimu smūgiu patikrino Pauliaus Pociaus budrumą ir uždirbo kampinį. Dar viena „Ekrano“ ataka 62-ąją minutę baigėsi antruoju A.Rimkevičiaus, taikliai smūgiavusio į tolimą kampą, įvarčiu.

Aikštelės šeimininkai sušvelnino rezultatą 68-ąją minutę, kai į baudos aikštelę įkirtęs Marko Rašo sulaukė puikaus perdavimo iš komandos draugo ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą

Šiauliečių viltis iškovoti bent tašką nubraukė rungtynių teisėjas, užfiksavęs D.Lunskio žaidimą ranką baudos aikštelėje ir paskyręs 11 metrų baudinį, kurį A.Rimkevičius šaltakraujiškai realizavo 73-ąją minutę, pelnydamas trečiąjį savo ir komandos įvartį.

Po keitimo aikštelėje pasirodęs Rytis Pilotas 89-ąją minutę iššoko vienas prieš vartininką ir smūgiu į tolimą kampą įtvirtino „Ekrano“ pergalę.

Tren. Tomas Kančelskis („Šiauliai“): „Pirmajame kėlinyje žaidėme neblogai, laikėmės žaidybinės drausmės, turėjome neblogų kontratakų. Prie rezultato 2:1 dar turėjome vilties, bet rezultatui tapus 3:1 visos viltys jau buvo palaidotos. Žiūrėsim įrašą, analizuosime. Darėme daug klaidų gynyboje, aišku gynyba prasideda nuo puolimo. Vidurys taip pat sužaidė ne kaip – žiūrėsim. A. Rimkevičius atsigavo po traumos ir įmušė tris įvarčius, pajautė įvarčių skonį.“

Marko Rašo („Šiauliai“): „Mes buvome šiek tiek pavargę po praeitų rungtynių Panevėžyje. Tačiau nepaisant to mes nebuvome pakankamai geri išplėšti lygiąsias, jau nekalbu apie pergalę. Gal būt taurės rungtynėse pavyks atsigriebti ir įveikti „Ekraną“. „Ekranas“ buvo pralaimėję tris rungtynes iš eilės ir jiems tai buvo žūtbūtinis mūšis. Sveikinu varžovus iškovojus pergalę.“