„Atlantas“ su varžovu iš Latvijos išsiskyrė taikiai

atlantas.lt nuotr.

Klaipėdos „Atlanto“ komanda, naudodamasi rinktinių pertrauka, šeštadienį sužaidė kontrolines rungtynes. Uostamiesčio ekipa namuose priėmė svečius iš Latvijos – „Liepaja“ futbolininkus – ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai, o jau ketvirtąją rungtynių minutę progą pasižymėti turėjo Darvydas Šernas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Tačiau dešimtąją minutę tas pats D. Šernas po puikaus Mariaus Cocirlos perdavimo iš aikštės gilumos iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Svečiai iš Liepojos po praleisto įvarčio ėmė kiek aktyviau kurti progas atlantiečių aikštės pusėje, tačiau patikimai žaidę gynėjai bei vartininkas Lukas Paukštė neleido varžovams pasižymėti.

36-ąją dvikovos minutę galimybę padvigubinti skirtumą turėjo Jose Carrionas, kuris po puikios atakos dešiniuoju kraštu atsidūrė baudos aikštelėje, tačiau jo smūgį iš maždaug dešimties metrų atrėmė varžovų vartus gynęs buvęs atlantietis Krišjanis Zviedris.

Po kelių akimirkų savo meistriškumą buvo priverstas demonstruoti ir L. Paukštė, kuris varžovo galva smūgiuota kamuolį nukreipė už galinės linijos. Tačiau kėlinio pabaigoje svečiams pavyko atstatyti pusiausvyrą. Po standartinės situacijos kamuolys buvo pasiųstas į baudos aikštelę ir varžovai iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Prieš antrąjį kėlinį abi ekipos atliko nemažai keitimų. „Atlanto“ gretose į aikštę žengė septyni futbolininkai, dvikovą pradėję ant atsarginių suolo.

Atlantiečiai po pertraukos pradėjo aktyviai spausti varžovus, tačiau pasižymėti – nepavyko. 55-ąją minutę netoli tikslo buvo Vilius Armanavičius, kurio maždaug iš 20-ies metrų smūgiuotas kamuolys praskriejo greta virpsto, po kelių akimirkų puikų reidą į baudos aikštelę atliko Tadas Labukas, tačiau jo smūgį atrėmė puikiai žaidęs K. Zviedris.

Likus maždaug pusvalandžiui iki dvikovos pabaigos žaidimas išsilygino. Progų pasižymėti ieškojo tiek viena, tiek kita ekipa, tačiau pasižymėti nepavyko nei aikštės šeimininkams, nei svečiams.

„Atlanto“ sudėtis dvikovoje prieš „Liepaja“: Lukas Paukštė, Andrius Bartkus (46 min. Dimitaras Petkovas), Tautvydas Špiegis (46 min. Marius Činikas), Jose Carrionas, Damiras Žutičius (46 min. Tomas Gvazdinskas), Jurica Kovačičius (46 min. Mateo Duničius), Akinjide Idowu (46 min. Vilius Armanavičius), Marius Cocirla (46 min. Nikita Juhnevičas), Titas Vitukynas, Devidas Dobrecovas, Darvydas Šernas (46 min. Tadas Labukas).