27 turas / Rug 30 , Marijampolė
27 turas / Rug 31 , Telšiai
27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 18:25 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas

A.Veselinovičius: „Sunku rasti gerą žodį apie mūsų pasirodymą“

A.Veselinovičius: „Sunku rasti gerą žodį apie mūsų pasirodymą“

Marijampolės „Sūduva“ po dviejų skambių pergalių „SMScredit.lt A lygoje“ patyrė antrą nesėkmę iš eilės, šį kartą nusileisdama kovingam Kauno „Stumbrui“.

Marijampolės klubo treneris Aleksandras Veselinovičius šį kartą gana lakoniškai apibendrino rungtynes, teigdamas, jog tai buvo itin prastas jo treniruojamų futbolininkų pasirodymas.

„Sveikinu „Stumbrą“ su pergale ir iškovojus tris taškus. Jie stengėsi, kovojo, įvykdė savo tikslus. Tiesą pasakius, sunku rasti kažkokį gerą žodį apie mūsų šios dienos pasirodymą.

Kai pažiūrėsime rungtynes, bus lengviau analizuoti, bet galiu pasakyti, kad mūsų veiksmai ir žaidimas buvo labai žemame lygyje. Privalau atsiprašyti sirgalių, kurie atėjo į tribūnas ir visada palaiko mūsų komandą.

Labai lengva sugriauti tai, ką sėkmingai darėme iki šių rungtynių. Galima daug kritikuoti, bet reikia išlikti šalta galva ir viską analizuoti. Galiu patvirtinti, kad tai buvo labai blogos „Sūduvos“ rungtynės“, – kalbėjo serbas.