34 turas / Spa 01 , Raudondvaris
30 turas / Spa 04 , Alytus
30 turas / Spa 04 , Vilnius
30 turas / Spa 05 , Telšiai
30 turas / Spa 05 , Šiauliai
30 turas / Spa 05 , Raudondvaris
Tiesiogiai 31 turas / Spa 17 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 31 turas / Spa 18 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 18 16:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Spa 18 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 18 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 22 18:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 32 turas / Spa 22 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 32 turas / Spa 22 19:00 , Kaunas

„Bangai“ suteikta A lygos licencija

„Bangai“ suteikta A lygos licencija
fkbanga.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Apeliaciniame licencijavimo komiteto posėdyje svarstytas klausimas dėl A lygos licencijos siekusių klubų pateiktų apeliacijų.

Įvertinęs klubų pateiktą medžiagą LFF Apeliacinis komitetas priėmė atitinkamus sprendimus:

•    VšĮ „Gargždų futbolas“ (FK „Banga“) apeliacija patenkinta ir klubui išduota 2020 m. sezono A lygos licencija.

•    VšĮ Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ apeliacija svarstyta, tačiau licencija neišduota dėl nepilnai įgyvendintų privalomų teisinių, personalo, sporto ir finansinių kriterijų;

•    VšĮ „Telšių futbolo ateitis“ apeliaciją atsisakyta nagrinėti dėl apeliacinio proceso reikalavimų pažeidimų.

Po šio sprendimo galutinis 2020 m. A lygos licencijos gavėjų sąrašas yra toks: Marijampolės „Sūduva“, Vilniaus „Žalgiris“, Vilniaus „Riteriai“, „Kauno Žalgiris“, „Panevėžys“ ir Gargždų „Banga“.

„Šių metų A lygos licencijavimo proceso administravimas gana gerai parodė, kad dalis iš Pirmos lygos į A lygą svarstančių pakilti klubų net ir metų pradžioje nebuvo tikri dėl to, ar galės įgyvendinti A lygai keliamus reikalavimus ir atitikti šios lygos finansų ir bendrosios klubų vadybos standartus.

Jeigu licencijų negavę klubai („Džiugas“,  „Vilniaus Vytis“, „Dainava“) vis dėlto sieks patekti į A lygą be licencijų, ar su žemesnio lygio licencija, rekomenduosime LFF Vykdomajam komitetui bet kokias išimtis svarstyti tik gerai pamatavus galimas rizikas ir sulaukus visų šių klubų pilnaverčių audituotų metinių ataskaitų, kurių jie kol kas nebuvo pateikę“, – teigė LFF Licencijavimo skyriaus vadovas Laurynas Zibolis.

A lygos licencijų neįgiję klubai turi galimybę įgyti žemesnės lygos (I lygos) licenciją, dėl kurių sprendimai Licencijavimo komitete bus priimti ateinančią savaitę.

Atitinkamo lygio licencijos neįgiję klubai turi galimybę patekti į A lygą tik išimties tvarka LFF Vykdomajam komitetui skyrus atitinkamas sankcijas dėl laiku neįgyvendintų licencijavimo reikalavimų.