Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

Čempionai pristatė pirmuosius naujokus

Čempionai pristatė pirmuosius naujokus
fk-panevezys.lt nuotr.

Lietuvos čempionas futbolo klubas „Panevėžys“ šiame tarpsezonyje pasipildė pirmuoju naujoku. Dvejus metus galiojantis susitarimas pasiektas su 31-erių krašto saugu Mindaugu Grigaravičiumi.

M. Grigaravičius profesionalo karjerą pradėjo gimtojo miesto „Klaipėdos“ gretose ir 2012 metais persikėlė į „Jelgava“ klubą, kuriam vėliau atstovavo dar du sykius. Latvijoje futbolininkas taip pat gynė Rygos „Metta“ ekipos garbę.

Lietuvoje „Panevėžio“ naujokas taip pat rungtyniavo Marijampolės „Sūduvoje“, Utenos „Utenyje“, Kauno „Stumbre“, „Jonavoje“ ir Vilniaus „Riteriuose“. Pastarajame klube saugas praleido penkis sezonus.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ M. Grigaravičius per 32 mačus įmušė 2 įvarčius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Prisijungiant čia motyvų ieškoti daug nereikia, čempionų komanda su geriausiais žaidėjais ir treneriais, todėl atvykti į tokią komandą yra vienas malonumas ir garbė. Organizacija taip pat kiekvienais metais tobulėja, tad apsispręsti tikrai sunku nebuvo.

Tikslai tik aukščiausi! Laimėti viską, ką galima ir kuo geriau pasirodyti Europos turnyruose. Asmeniniai tikslai būtų kuo daugiau prisidėti prie komandos pergalių geru žaidimu“, – fk-panevezys.lt svetainei teigė M. Grigaravičius.

„Panevėžys“ kloti pamatus naujam sezonui pradės sausio 8 dieną.

***

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ triumfavęs „Panevėžio“ futbolo klubas pasiekė susitarimą su antruoju tarpsezonio naujoku. Aukštaitijos sostinės ekipa pasipildė saugu Danieliu Romanovskiu – su vilniečiu sudaryta vienerių metų sutartis.

Tiesa, futbolininkas turi galimybę priimti sprendimą iki vasario mėnesio ir gali palikti „Panevėžį“ bei pratęsti karjerą užsienyje.

D. Romanovskis gimtinėje vilkėjo Vilniaus „Žalgirio“, Utenos „Utenio“, Kauno „Stumbro“, „Kauno Žalgirio“, Gargždų „Bangos“ bei FA „Šiauliai“ marškinėlius. Saulės miesto ekipoje saugas sužaidė rezultatyviausią karjeros sezoną. Lietuvos rinktinės atstovas legionieriaus duonos ragavo Serbijoje ir Ukrainoje – atstovavo Belgrado „Zemun“ bei Donecko „Olimpik“ komandoms.

Praėjusiame Lietuvos čempionato sezone D. Romanovskis per 35 susitikimus pasižymėjo 9 kartus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Pagal pastarąją statistiką futbolininkas atsiliko tik nuo Jeffrey Sarpongo.

„Prisijungti prie „Panevėžio“ nusprendžiau dėl trenerio susidomėjimo, manau, tai svarbiausias faktorius žaidėjo karjeroje. Laukia Čempionų lygos atranka, tai – Lietuvos čempionai. Be abejo, komanda su Gino Lettieri rodo puikius rezultatus ir stabilų žaidimą, todėl nusprendžiau prisijungti prie šitos ambicingos organizacijos.

Lūkesčiai – išsikovoti vietą startinėje sudėtyje ir padėti komandai apginti čempiono titulą bei laimėti Supertaurę ir LFF taurę. Taip pat – gerai pasirodyti Europoje ir pasiekti grupių etapą.

Norėčiau padėkoti treneriui Mindaugui Čepui ir jo komandai už pasitikėjimą ir profesionalumą.

Taip pat didelis ačiū FA „Šiauliai“ komandai, puikiems sirgaliams bei komandos vadovybei. Per šiuos dvejus metus kartu tobulėjome ir ėjome į priekį, ir galiausiai užėmėme trečią vietą, pasiekėme bronzos medalius ir tai leido iškovoti kelialapį į Konferencijų lygos atrankos varžybas“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo „Panevėžio“ naujokas.