23 turas / Rug 04 , Vilnius
20 turas / Rug 07 , Vilnius
24 turas / Rug 08 , Panevėžys
24 turas / Rug 10 , Raudondvaris
24 turas / Rug 10 , Gargždai
24 turas / Rug 11 , Šiauliai
Tiesiogiai 21 turas / Rug 13 19:00 , Gargždai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 19:00 , Telšiai
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 25 turas / Rug 17 20:00 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 20 19:00 , Panevėžys

D. Česnauskis: „Laikas pradėti rinkti taškus“

D. Česnauskis: „Laikas pradėti rinkti taškus“
Sauliaus Čirbos nuotr.

Po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“, „Trakų“ rūbinėje kurį laiką tvyrojo tyla. Žaidėjų akyse lengvai buvo galima įžvelgti didžiulį nusivylimą tiek galutiniu rezultatu (1:4), tiek žaidimu. Tačiau laikas gydo žaizdas bei suteikia galimybę eiti pirmyn.

„Jau pernai buvome identiškoje situacijoje. Nežinau, kodėl lipame ant to paties grėblio, bet laikas pradėti žaisti. Laikas pradėti rinkti taškus“, – prieš dvikovą su „Žalgiriu“ kalbėjo veteranas Deividas Česnauskis.

Vilniaus „Žalgiris“ ir „Trakai“ pastaraisiais metais dažniausiai susitikdavo tada, kai vieni būdavo įsitaisę pirmoje, kiti – antroje turnyro lentelės vietoje. Šio šeštadienio dvikova bus visiška priešingybė – abi komandos kol kas neranda savo žaidimo, o taškų kraitis auga velniškai lėtai. Maža to, viskas atsiliepia ir turnyro lentelei – nuo pirmaujančios „Sūduvos“ abi ekipas skiria jau aštuonių taškų atotrūkis.

„Negaliu kalbėti už „Žalgirį“, bet mūsų treniruotės vis dar itin intensyvios. Nenoriu, kad tai skambėtų, kaip koks pasiteisinimas, bet faktas, kad rungtynių pabaigas žaidžiame prasčiau nei pirmuosius kėlinius. Kitas dalykas – šiemet komandą itin retina ligos. Tokių dalykų nesuplanuosi. Dar prisidėjo Igno (Plūko), Vaido (Šilėno), Diniaro (Bilialetdinovo) traumos, o be šių žaidėjų mes ne tokie stiprūs“, – kalbėjo D.Česnauskis.

Paskutinėje tarpusavio dvikovoje riteriai žalgiriečiams pralaimėjo 0:1. Tos rungtynės praktiškai nubraukė paskutines viltis trakiškiams pakovoti dėl čempiono titulo.

„Nėra taip, kad prisimintume tas rungtynes kaip kažkokias ypatingas. Visos dvikovos prieš „Žalgirį“ yra ypatingos. Manau, kad treneriams yra netgi lengviau, nes mūsų motyvuoti su žalgiriečiais tikrai nereikia. Sunku nuspėti, kaip klostysis rungtynės, tačiau neabejoju, kad bus įdomu“, – dėstė veteranas.

Rungtynės „Žalgiris“ – „Trakai“ bus žaidžiamos šeštadienį 13.00 valandą LFF stadione.