20 turas / Rug 27 , Kaunas
27 turas / Rug 30 , Gargždai
27 turas / Rug 30 , Vilnius
27 turas / Rug 30 , Marijampolė
27 turas / Rug 31 , Telšiai
27 turas / Rug 31 , Vilnius
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 13 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 18:25 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys

D. Lastauskas tapo geriausiu rugpjūčio treneriu

D. Lastauskas tapo geriausiu rugpjūčio treneriu
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

„Optibet A lygoje“ rugpjūčio mėnesį Marijampolės „Sūduvai“ pavyko užtikrintai atitrūkti nuo poros apatinių komandų.

Pasiekti laimėjimai ir aistruolių palaikymas leido Marijampolės ekipos strategui Dovydui Lastauskui tapti geriausiu rugpjūčio mėnesio treneriu – tai paaiškėjo suskaičiavus žurnalistų ir tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos balsus.

Pirmą sezoną pagrindinę „Sūduvos“ komandą treniruojančiam D. Lastauskui bus įteiktas „Immunace“ prizas.

Praėjusį mėnesį marijampoliečiai pasiekė tris reikšmingus laimėjimus – nugalėta Alytaus „Dainava“,  Gargždų „Banga“ ir Vilniaus „Riteriai“. Rugpjūčio pabaigoje, sužaidus vieną nesėkmingą kėlinį, namuose buvo pralaimėta „Kauno Žalgiriui“.

Turnyro lentelėje „Sūduva“ su 28 taškais rikiuojasi 8-oje vietoje.

„Rugpjūčio mėnesis tikrai komandai buvo superinis, po ilgesnės serijos nelaimėtų rungtynių, vaikinai parodė didelį charakterį ir turėjo tikrai gerą atkarpą. Labiausiai smagu dėl vaikinų, kaip jie auga viso sezono metu ir šitas mėnesis tai puikiai parodė.

Likusiai sezono pusei tikslai paprasti, eiti kovoti kiekvienose rungtynėse, augti kaip komanda ir stengtis užbaigti sezoną kuo aukštesnėse pozicijose“, – teigė 29-erių strategas.

Balandį ir gegužę geriausiu „Optibet A lygos“ treneriu buvo pripažintas FA „Šiauliai“ vadovaujantis Mindaugas Čepas, kovą bei birželį – prie „Panevėžio“ vairo stovintis Gino Lettieri, liepą – Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą treniruojantis Andrius Skerla.