13 turas / Bir 01 , Vilnius
13 turas / Bir 02 , Panevėžys
14 turas / Bir 14 , Klaipėda
14 turas / Bir 14 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Kaunas
14 turas / Bir 15 , Marijampolė
15 turas / Bir 22 15:00 , Klaipėda
15 turas / Bir 22 17:00 , Kaunas
15 turas / Bir 22 19:00 , Marijampolė
15 turas / Bir 23 19:00 , Vilnius
16 turas / Bir 29 16:00 , Panevėžys
16 turas / Bir 29 18:00 , Kaunas
16 turas / Bir 29 19:00 , Marijampolė
16 turas / Bir 29 20:00 , Vilnius

D. Šimkus: „Būsiu pasiruošęs rungtynėms su Serbija šimtu procentų“

D. Šimkus: „Būsiu pasiruošęs rungtynėms su Serbija šimtu procentų“
Leonido Stankevičiaus nuotr.

Vilniaus „Žalgirio“ saugas Domantas Šimkus rungtynėse namuose su Liuksemburgu buvo vienas iš svarbių faktorių, padėjusių sudėtingoje situacijoje išplėšti lygiąsias.

Lietuvos futbolo A lygos vicečempionų ekipos atstovas rinktinėje pakeitė traumą patyrusį Artūrą Žulpą, o antrame kėlinyje mestas į kovą sėkmingu žaidimu nudžiugino tiek rinktinės sirgalius, tiek, kaip paaiškėjo, sėkmingą ėjimą atlikusį strategą Valdą Urboną.

Pirmadienio rungtynėse su Serbija šalies rinktinėje ir toliau nematysime tiek A. Žulpos, tiek Manto Kuklio, be to, kitas vidurio saugas Modestas Vorobjovas nerungtyniaus dėl gautos raudonos kortelės.

Susiklosčius tokiai situacijai, realu, jog D. Šimkus į kovą bus metamas nuo pat pradžių. Iš Šiaulių kilęs futbolininkas yra pasiruošęs dar kartą atiduoti visą save ant žaliosios vejos.

„Jeigu treneris suteiks šansą, tikrai stengsiuosi iš visų jėgų parodyti, kad galiu gerai žaisti. Būsiu pasiruošęs rungtynėms su Serbija šimtu procentų.

Treneris pasakė įnešti daugiau energijos, užvesti komandą, nes tikrai galėjome pasiekti teigiamą rezultatą. Karolis labai kabinosi už kamuolių, laimėjo daug dvikovų. Aš irgi stengiausi padėti komandai, kiek tik galėjau“, – savo ir puolėjo Karolio Laukžemio pasirodymus po keitimo prisiminė žalgirietis.

Daug darbo aikštės viduryje atlikęs D. Šimkus praėjusias rungtynes įvertino dvejopai. Iškovotas taškas – mažas žingsnis į priekį, tačiau namuose prieš Liuksemburgą buvo siekiama iškovoti pergalę.

„Džiaugiamės, kad po raudonos kortelės parodėme charakterį, nepasidavėme, kūrėme progas ir pelnėme įvartį. Tikrai galėjome laimėti, bet džiaugiamės ir tašku.

Manau, vienas taškas yra vis tik didesnis nusivylimas negu laimėjimas. Prieš Liuksemburgą namuose turėjome laimėti. Neišnaudojome daug progų, bet nenuleidžiame galvų“ , – teigė dvejas rungtynes Lietuvos rinktinėje sužaidęs saugas.

Lietuvos ir Serbijos rinktinių akistata Belgrade įvyks pirmadienį, birželio 10-ąją dieną. Dvikovos pradžia – 21.45 val.