Dar du čempionato klubai sužaidė kontrolinius mačus

hegelmannsports.lt nuotr.

„Optibet A lygos“ sezono antrajai pusei besiruošiantys Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkai išvykoje įtikinamai 4:0 parklupdė Pirmos lygos lyderę „Jonavą“.

Mėlynai balti dvikovą pradėjo su peržiūroje esančiu vartininku, taip pat pirmą kartą ekipos marškinėlius vilkėjo naujokas iš Škotijos Kyle’as Spence’as. Taip pat Andrius Skerla nuo pirmų minučių į aikštę išleido: Gabrielių Zagurską, Matą Dedurą, Jose Mosquera, Luką Čerkauską, Martyną Vasiliauską, Yukiyoshi Karashima, Aurimą Raginį, Ibrahimą Olaosebikaną ir Roką Krušnauską.

Svečiai nuo pat pirmų minučių aktyviai organizavo puolimą ir turėjo rungtynių kontrolę savose rankose.

36 minutę mėlynai balti atidarė savo įvarčių sąskaitą tolimu šūviu. Pasižymėjo japonas Y. Karashima. Po septynių minučių šeimininkai suklydo savo baudos aikštelėje ir teisėjas užfiksavo žaidimą ranka bei paskyrė baudinį. Jį netrukus šaltakraujiškai realizavo A. Raginis.

Antrajame kėlinyje kauniečiai atliko keletą keitimų ir aikštėje pasirodė Jonas Supronas, Klaudijus Upstas, Vilius Armanavičius ir Thompsonas Gavi.

66 minutę po dar vienos sėkmingos mėlynai baltų atakos rezultatas tapo 3:0. Puikų perdavimą iš I. Olaosebikano gavęs V. Armanavičius tiksliai nukreipė kamuolį į Martyno Matuzo ginamus vartus.

Dar vieną tikslų perdavimą I. Olaosebikanas pateikė savo žemiečiui iš Nigerijos Th. Gavi, kuris išėjo vienas prieš vartininką ir neturėjo papildomų iššūkių – 4:0.

Birželio 11 dieną „Hegelmann Litauen“ keliaus į Gargždus, kur atnaujins kovas „Optibet A lygoje“.

***

Draugiškose rungtynėse ne stipriausios sudėties rungtyniavęs „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 2:3 (2:1) nusileido FA „Šiauliai“.

Susitikimą aktyviau pradėjo panevėžiečiai. 13-ąją mačo minutę pavojingai smūgiavo Ignas Kružikas, o po penkių minučių Sebastiano Vasquezo spirtas kamuolys atsimušė į šiauliečių komandos vartų virpstą.

20-ąją susitikimo minutę šeimininkų ekipos žaidėjas iššoko vienas prieš vieną su Šarūnu Jurevičiumi, bet „Panevėžio“ vartininkas sugebėjo apginti savo tvirtovę.

Kėlinio viduryje svečiams pavyko įmušti du įvarčius į šiauliečių vartus. 22-ąją susitikimo minutę pasižymėjo Ignas Kružikas, o 24-ąją – Eligijus Jankauskas.

Dar iki pertraukos šeimininkams po skerso perdavimo pavyko sušvelninti rezultatą. Poilsio komandos išėjo „Panevėžio“ komandai pirmaujant rezultatu 2:1.

Antrajame kėlinyje (73-ąją ir 76-ąją minutėmis) „Šiaulių“ komandos žaidėjai pelnė įvarčius. Pirmoje lygoje antrąją vietą užimanti FA „Šiauliai“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.