17 turas / Bir 25 , Telšiai
18 turas / Bir 29 , Vilnius
18 turas / Bir 29 , Šiauliai
18 turas / Bir 29 , Panevėžys
18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
Tiesiogiai 19 turas / Lie 04 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 19 turas / Lie 05 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 19 turas / Lie 06 16:45 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus

D.Česnauskis: „Esu tokio amžiaus, kai norisi pabūti su šeima“

D.Česnauskis: „Esu tokio amžiaus, kai norisi pabūti su šeima“
foto: fkt.lt

Praėjusio sezono viduryje prie senosios sostinės riterių prisijungęs Deividas Česnauskis savo ateitį su „Trakų“ klubu pratęsė dar ilgesniam laikui.

„Sprendimas likti klube buvo paprastas. Nesulaukiau gero pasiūlymo, dėl kurio būtų verta vėl palikti šeimą. Esu tokio amžiaus, kai norisi būti Lietuvoje kartu su šeima. „Trakų“ klubas yra persvektyvus, prezidentas Janas Nevoina deda daug pastangų, kad klubas tobulėtų ir kovotų dėl aukščiausių vietų. Tokia klubo politika mane visiškai tenkina“, – apsisprendimo detales atskleidė D.Česnauskis.

Praėjusį sezoną minėjai, kad nematai problemos grįžti į A lygą. Ar to tikėjaisi?

Pernai ji buvo įdomesnė nei tikėjausi. Nekalbant apie „Žalgirį“, kuris atitrūko ir čempiono  vardą užsitikrino anksčiau, dėl kitų vietų ir kelionės į Europą, kova vyko iki paskutinio turo paskutinių minučių. Gaila, kad mums nepavyko užsikabinti medalio. Kita vertus, reikia įvertinti tai, kad „Trakų“ klubas tik pernai debiutavo A lygoje. Labai mažai komandų, tokiais atvejais, pasiekia daugiau, nei pasiekė „Trakai“.

Kokio sezono tikiesi šemet?

„Žalgiris“ bus subalansuota stipri komanda, kuriai linkiu pergalių Europoje. Įdomu bus matyti „Kruoją“ ir „Atlantą“, kurie pernai tik savo kovingumu sugebėjo laimėti medalius. Gaila, kad lygoje neliko „Ekrano“ – klubo su įspūdinga istorija, kuriame užaugo labai daug futbolininkų. Lyga pasipildė trimis naujomis komandomis, kurios, labai įdomiai komplektuoja sudėtis. Manau, kad sezonas laukia įdomus.

Palygink save, kai tik prisijungei prie „Trakų“ ir dabar.

Kai prisijungiau prie „Trakų“, buvau visiškai be pasiruošimo, tad buvo nerealu, kad žaisčiau taip, kaip sugebu. Mano fizinis pasiruošimas buvo prastas. Šiemet sezonui ruošiuosi nuo pirmos dienos.

Kuris „Trakų“ žaidėjas gali labiausiai nustebinti?

Klube įvyko nemažai pasikeitimų, įskaitant trenerį. Jo užduotis dabar – subalansuoti ir paruošti komandą. Klube liko perspektyvūs jauni žaidėjai Justinas Januševskis ir Povilas Malinauskas. Komandą papildė Artiomas Gurenko, Davidas Aršakianas. Manau, kad kažkuris iš jų maloniai nustebins.