Efektingiausias epizodas – smūgis iš savo aikštės pusės

FK „Panevėžys“ nuotr.

Paskutinės rugpjūčio savaitės Lietuvos futbolo A lygos gražiausių epizodų viršūnėje vėl įsikūrė „Panevėžio“ žaidėjų sukurti epizodai.

Pirmoji vieta atiteko puolėjo iš Slovėnijos Patriko Bordono bandymui pasiųsti kamuolį į Vilniaus „Riterių“ vartus smūgiu iš savo aikštės pusės. 31 metų puolėjui pritrūko labai mažai – vilniečių vartininkas Vincentas Šarkauskas tik paskutinę akimirką nukreipė kamuolį virš skersinio.

Kiti į gražiausiųjų trejetą patekę epizodai taip pat buvo sukurti per „Panevėžio“ ir „Riterių“ rungtynes (4:2).

Antrąją vietą užėmė Rafaelio Ledesmos puikus baudos smūgis, kuriuo jis įmušė savo komandos ketvirtąjį įvartį, o trečiąją – Donato Kazlausko smūgis, kuriuo 86-ąją minutę buvo pavykę išlyginti rezultatą (2:2).

Šiuo metu A lygoje paskelbta rinktinėms skirta pertrauka, o Lietuvos čempionato kovos sugrįš rugsėjo 13-ąją, kai Klaipėdos „Atlantas“ 19 val. namie priims Marijampolės „Sūduvą“.

Dar du mačai bus sužaisti rugsėjo 14-ąją: 15 val. „Palanga“ namie susigrums su „Kauno Žalgiriu“, o 18 val. Vilniaus „Žalgiriui“ sostinėje iššūkį mes „Panevėžys“.