18 turas / Spa 03 , Kaunas
18 turas / Spa 03 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 17:00 , Kaunas

Futbolo sezoną pasitik su ekraniečiais!

Futbolo sezoną pasitik su ekraniečiais!

50-ies metų jubiliejų minėdamas Panevėžio „Ekranas“ jau kitą savaitę pradės naująjį A lygos sezoną, o prieš jį komanda, geriausia mieste laisvalaikio vieta „Loftas“ bei aistringiausi „Ekrano“ fanai.

„Pirmoji Armada“ kviečia visus futbolo mylėtojus į simbolinį sezono pristatymo vakarą. Jis vyks kovo 6 dieną, 19 val. „Tauros lofte“ (Senamiesčio g. 29). Jame – klubo naujokų pristatymas, trenerių mintys apie būsimus iššūkius, fanų lūkesčiai bei palinkėjimai, o stalo futbolo gerbėjai galės jėgas išmėginti prieš ekraniečius bei geriausiai pasirodę turnyre laimėti „Ekrano“ ir „Tauros lofto“ prizus.

Klubo savininkas Žilvinas Nemeikšis nedvejodamas pritarė futbolo sirgalių iniciatyvai prieš sezono pradžią surengti futbolo vakarą, skirtą vienai geriausių šalies komandų Panevėžio „Ekranui". „Atvirai pasakius, mūsų klube dažnai lankosi futbolo sirgaliai, tą matome iš šalikų bei džemperių. Nekilo jokių svarstymų, palaikyti ar ne jų iniciatyvą. Mes tik už tokius vakarus, kurie vienytų aktyvų miesto jaunimą ir skatintų juos palaikyti mūsų miesto pasididžiavimą Panevėžio „Ekraną“.

Be to, futbolo žiniuonių laukia viktorina, kurioje turės galimybę patikrinti savo žinias apie futbolą bei „Ekraną“ ir laimėti prizus. Taip pat renginyje bus galima įsigyti ir FKE naujojo sezono abonementus.

„Šiemet prieš čempionato pradžią toks renginys leis dar geriau susipažinti su komanda, ypač naujokais, užduoti klausimus. Toks neformalus vakaras labai reikalingas ir tiek futbolo gerbėjams, tiek ir pačiai komandai yra smagu pabendrauti su klubo fanais“, - mintimis apie būsimą renginį pasidalino vienas „Pirmosios Armados“ lyderių Mantas Kruopas.

Renginys nemokamas, kviečiami visi neabejingi „Ekranui“ ir futbolui. Pageidautinas aprangos kodas: mėlynai raudona. Renginio pradžia - 19 valandą. Pasitik pavasarį ir naują futbolo sezoną kartu!

Nepilnamečiai į renginį patekti galės lydimi suaugusių, kurie bus atsakingi už juos. Nuo 22 val. „Tauros lofte" vyks karaokė vakaras su Vaidu.