Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

G. Matulevičius persikėlė į „Hegelmann“

G. Matulevičius persikėlė į „Hegelmann“
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Mėlynai baltų saugų grandį prieš naują sezoną papildys Marijampolės „Sūduvos“ senbuvis Giedrius Matulevičius.

25 metų žaidėjas pirmą kartą nuo profesionalo karjeros pradžios žais ne gimtajame mieste. „Hegelmann“ naujokas atstovavo „Sūduvos“ ekipai pastaruosius šešis sezonus ir sužaidė 153 rungtynes, pelnė 11 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Pirmą kartą G. Matulevičius „Sūduvos“ ekipoje debiutavo dar 2013 metais būdamas šešiolikos metų. Tą sezoną jis „Optibet A lygoje“ sužaidė dvejas rungtynes. Vėliau perspektyvaus jaunuolio keliai pasuko į Italiją, kur jis bandė laimę Italijos garsiuose klubuose – „Parma“ ir Genujos „Sampdoria“. Visgi 2017 metais marijampolietis grįžo į gimtąjį miestą ir pasirašė profesionalų kontraktą su „Sūduvą“.

„Jaučiuosi puikiai prisijungęs prie „Hegelmann“ klubo. Teko girdėti daug gerų atsiliepimų apie šią organizaciją, tad viskas, manau, bus tik teigiama.

Prieš mėlynai baltus visada buvo sunku rungtyniauti, nes jie visada turėjo savo braižą, tai disciplinuota komanda“, – apie savo naują klubą kalbėjo marijampolietis.

„Hegelmann“ naujokas tikisi dar geresnio naujo sezono ir tikina, jog įsilieti į kolektyvą nebus sunku.

„Tikiuosi gero sezono tiek sau, tiek ir komandai, norėtųsi pagerinti praėjusio sezono „Hegelmann“ klubo rezultatą ir turėti gerą debiutą UEFA Konferencijų lygos atrankoje.

Komandoje jau yra Tomas Švedkauskas ir dar keletas lietuvių, kuriuos gerai pažįstų. Tai labai svarbu norint įsilieti į naują kolektyvą. Manau, viskas bus gerai“, – pasakojo Giedrius.

„Hegelmann“ naujokas su naujais komandos draugais į aikštę išbėgs jau šį šeštadienį, kuomet mėlynai balti antrose kontrolinėse rungtynėse išbandys savo jėgas prieš FA „Šiauliai“.