15 turas / Geg 26 , Šiauliai
16 turas / Geg 31 , Alytus
16 turas / Bir 01 , Marijampolė
16 turas / Bir 01 , Panevėžys
16 turas / Bir 02 , Širvintos
16 turas / Bir 02 , Telšiai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 17:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 18:00 , Gargždai
Tiesiogiai 17 turas / Bir 15 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 17 turas / Bir 16 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 18 turas / Bir 18 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 18:00 , Širvintos
Tiesiogiai 18 turas / Bir 19 19:30 , Telšiai

Geriausiu treneriu gegužę tapo A. Skerla

Geriausiu treneriu gegužę tapo A. Skerla
VKPhoto nuotr.

„TOPsport A lygoje“ praėjęs mėnuo produktyviai susiklostė lyderių dar toliau į priekį nepaleidusiam Kauno rajono „Hegelmann“ klubui.

Mėlynai balti įsitvirtino 2-oje vietoje, tad suskaičiavus čempionato komentatorių bei tinklalaidžių vedėjų balsus, geriausio gegužės mėnesio trenerio laurai atiteko Andriui Skerlai.

„Hegelmann“ ekipa gegužę iškovojo tris pergales – nugalėtas Telšių „Džiugas“, „Panevėžys“ bei Alytaus DFK „Dainava“, lygiosiomis buvo sužaista su Vilniaus „Žalgiriu“ bei FA „Šiauliai“.

Su 29 taškais Kauno rajono futbolininkai žengia antri, o A. Skerla išsamiai pasidalino mintimis apie praėjusį mėnesį.

„Po gana įtempto balandžio mėnesio, atėjo gegužė – dar įtemptesnis mėnuo, su taure buvo sužaistos septynerios rungtynės. Džiugina komandos forma, kaip komanda žaidžia išvykoje. Svarbu yra tai, kad pasirinkome nemažai taškų, įsitvirtinome antroje vietoje, susikrovėme nedidelę persvarą prieš savo oponentus, bet tai tik pirma čempionato dalis.

Pagrindiniai akcentai, kurie leido tai pasiekti – prieš kiekvienas rungtynes turėjau stipriausią sudėtį ir visus pasiruošusius žaisti futbolininkus. Taip, mikrotraumų yra sunku išvengti, bet jų buvo ir svarbu, kad jas gana anksti pastebėjome ir tai neišsirutuliojo į kažkokias ilgesnes traumas, dėl kurių reikėtų praleisti rungtynes.

Visų pirma – didelė pagalba iš trenerių štabo, o didžiausius komplimentus norėčiau pasakyti kineziterapeutams – Tomui ir Martynui, kurie praėjusį mėnesį atliko labai didelį darbą. Jie atstatinėjo žaidėjus, juos prižiūrėjo, dirbo papildomas valandas. Manau, dėl to turėjau visą sudėtį sunkaus mėnesio metu. Be abejo, vienas mano, kaip trenerio, pagrindinių tikslų – turėti visus sveikus žaidėjus. Sezono metu tai yra gana sudėtinga, bet tuos procesus, kuriuos galiu kontroliuoti – treniruočių procesą, krūvius, atsistatymą, manau, man ir trenerių štabui pavyko gana gerai sureguliuoti. Džiaugiuosi dėl komandos – laukia antra sudėtinga čempionato dalis“, – apibendrino ketvirtą sezoną prie „Hegelmann“ komandos vairo stovintis vyr. treneris.

Kovo mėnesio geriausiu treneriu buvo pripažintas „Džiugo“ vairininkas Andrius Lipskis, balandį – „Žalgirio“ strategas Vladimiras Čeburinas.