19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 , Kaunas
20 turas / Lap 14 , Vilnius

Išsiskyrė „Riterių“ ir M. Thuique'o keliai

Išsiskyrė „Riterių“ ir M. Thuique'o keliai
Elvio Žaldario nuotr.

Pasiruošimo 2020 m. sezonui metu prie Vilniaus „Riterių“ ekipos prisijungęs brazilas Michaelas Thuique'as artėjančiais metais Vilniaus klube nerungtyniaus. Su puolėju sutartis nutraukta abipusiu susitarimu.

27-erių metų legionieriui komandoje buvo numatyta lyderio rolė, tačiau dėl įvairiausių priežasčių „Riteriuose“ atsiskleisti jis taip ir nesugebėjo.

„Nėra ko slėpti – nei man, nei visai komandai praėjęs sezonas nebuvo geras. Pandemija, traumos, asmeninės problemos... Visa tai padarė milžinišką įtaką. Natūralu, kad po tokio sezono sėdome su klubo vadovais kalbėti apie ateitį. Galiausiai, nusprendėme viską užbaigti.

Esu tikras, kad šis sprendimas abiems pusėms padės žengti į priekį. Neabejoju, kad klubui kiti metai bus žymiai geresni – to „Riteriams“ ir linkiu“, – jau atsisveikinęs su ekipos draugais kalbėjo M. Thuique'as.

„Michaelas į komandą buvo pakviestas kaip žmogus, galintis pakeisti Teremą Moffi, tad natūralu, kad mūsų lūkesčiai buvo didesni. Be abejo, tokių dalykų kaip pandemija ar trauma nesuplanuosi, o tai išmušė futbolininką iš vėžių.

Išsiskiriame be jokių pykčių, dėkojame Michaelui už pastangas ir pozityvumą bei linkime sėkmės ateityje“, – sprendimą komentavo „Riterių“ direktorius Vladimiras Buzmakovas.

M. Thuique'as per šį sezoną A lygoje sužaidė 16 rungtynių, per kurias įmušė vieną įvartį ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Dar vieną įvartį brazilas įmušė LFF taurės rungtynėse su Gargždų „Banga“, o UEFA Europos lygos atranką jis praleido dėl traumos.