Kauniečiai neatsilaikė prieš Lenkijos klubą

zalgiris.lt nuotr.

Dešimties dienų stovyklą Kipre „Kauno Žalgirio“ futbolininkai ketvirtadienį užbaigė rungtynėmis su stipriausioje Lenkijos lygoje rungtyniaujančiu Čenstakavos „Rakow“ klubu ir patyrė pirmą pralaimėjimą pasirengimo cikle. Rungtynes žalgiriečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:0).

Startinė sudėtis: D. Mikelionis; E. Vaitkūnas, Rudinilsonas, M. Dapkus, R. Sadauskas, P. Širvys; K. Šilkaitis, D. Putrius; B. Anisas, Ph. Otele ir peržiūroje dalyvaujantis E. Davidas.

Drąsiai rungtynes pradėję žalgiriečiai dar nesužaidus net dešimties minučių turėjo šansą išsiveržti į priekį, tačiau peržiūroje dalyvaujančio Emmanuelio Davido smūgis nebuvo tikslus.

Pirmojo susitikimo pusvalandžio metu kauniečiai rungtyniavo užtikrintai, nuolat kūrė atakas ir kėlė ne vieną kampinį. Vis tik, vėliau iniciatyvą perėmė Lenkijos ekipa. Nors varžovai turėjo šansą pasižymėti, jis taip pat buvo neišnaudotas ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios vietoje B. Aniso ir D. Putriaus aikštėje pasirodė D. Šešplaukis ir L. Pilibaitis, o R. Garasto auklėtiniai buvo priversti gintis nuo pavojingų varžovų išpuolių.

Vienas tokių 59-ąją susitikimo minutę virto įvarčiu – po kampinio smūgiu galva „Rakow“ klubą į priekį išvedė S. Musiolikas.

Po praleisto įvarčio „Kauno Žalgirio“ komandos trenerių štabas atliko dar 5 keitimus – aikštėje pasirodė A. Vitkauskas, E. Mockus, G. Sirgėdas, S. Urbys ir peržiūroje dalyvaujantis F. Leuteneckeris.

Praėjus dar 10 minučių varžovai savo persvarą padvigubino. Aikštėje pasirodęs jaunasis gynėjas E. Mockus grubiai suklydo netoli savo vartų, o tuo pasinaudojęs Milošas Ščepanskis įmušė antrą Lenkijos ekipos įvartį.

Vėliau kauniečiai buvo arti to, kad rezultatą pavyktų sušvelninti. Jau minėtas E. Davidas atliko klastingą smūgį iš baudos aikštelės kampo ir pataikė į varžovų vartų skersinį. Aikštėje dar spėjo pasirodyti ir D. Vinckus.

Rezultatu 0:2 rungtynes pralaimėję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai pasirengimo cikle patyrė pirmą nesėkmę ir toliau sezonui ruoštis sugrįš į Lietuvą.