Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

„Kauno Žalgiris“ išsiskyrė su trimis legionieriais, lieka D. Naah

„Kauno Žalgiris“ išsiskyrė su trimis legionieriais, lieka D. Naah
zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolo komandos gretose kitą sezoną nerungtyniaus trys šiemet ekipai atstovavę legionieriai. 

Pasibaigus sezonui abipusiu susitarimu sutartis nutraukta su 31-erių metų Florianu Davidu.

Prancūzijoje gimęs ir Gvadelupės rinktinėje per savo karjerą rungtyniavęs žaidėjas Kaune praleido vieną sezoną.

Lietuvos čempionate jis sužaidė 30 rungtynių, per kurias pasižymėjo 7 įvarčiais ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Dar 1 įvartį pelnė ir 2 rezultatyvius perdavimus futbolininkas atliko LFF taurės turnyre. 

„Noriu padėkoti klubui ir visiems žmonėms, kurie yra su juo susiję – man tai buvo puiki patirtis, pirmą kartą rungtyniaujant ne Prancūzijoje. „Kauno Žalgiriui“ linkiu didžiausios sėkmės ateityje ir esu įsitikinęs, kad greitu metu komanda bus čempionė. Ačiū“, – atsisveikindamas su komanda sakė F. Davidas.

Žaliai baltų marškinėlių artėjančiame sezone taip pat nevilkės ir japonas Yuma Suwa.

Įvairiose pozicijose žaisti galintis 23-ejų futbolininkas prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungė 2021-ųjų vasarą ir nuo to laiko spėjo sužaisti 34 susitikimus, per kuriuos pelnė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Klubas prieš kurį laiką taip pat atsisveikino su nuo 2022-ųjų pradžios klubui atstovavusiu Shermaru Martina.

Artimiausiu metu „Kauno Žalgiris“ pristatys ir daugiau su artėjančio sezono komanda susijusių naujienų.

***

Sezono viduryje į „Kauno Žalgirio“ futbolo klubą grįžęs Divine’as Naah žaliai baltus marškinėlius vilkės ir artėjančiame sezone. Pasibaigus sezonui, klubas ir futbolininkas nusprendė pratęsti bendradarbiavimą.

27-erių saugas iš Ganos yra vienas daugiausiai rungtynių klube per istoriją sužaidusių legionierių. 67 rungtynes klube sužaidęs futbolininkas pagal rungtynių skaičių nusileidžia tik dviems klube rungtyniavusiems legionieriams – Philipas Otele yra sužaidęs 70 rungtynių, o Michaelas Thuique 69-erias.

„Sezono pabaigoje parodėme, kad esame stipri komanda. Tikiu, kad galiu duoti dar daugiau naudos. Puikiai pažįstu klubą ir miestą, todėl likti čia buvo lengvas sprendimas. Turime puikius žaidėjus, puikias sąlygas, todėl nekantrauju su šiuo klubu pasiekti dar daugiau“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

D. Naah į Kauną pirmą kartą atvyko 2021-ųjų vasarą ir žaidė iki pat 2022-ųjų sezono pabaigos. Tuomet žalgirietis pusmetį praleido Azerbaidžane, o 2023-iųjų vasarą vėl sugrįžo į Lietuvą.

Per savo karjerą su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais D. Naah yra įmušęs 8 įvarčius ir atlikęs rezultatyvų perdavimą bei padėjo komandai per dvejus metus iškovoti bronzos ir sidabro medalius Lietuvos čempionate.