Klaipėdos miesto derbyje komandos pasidalino po tašką

„SMSCredit.lt“ A lygos praėjusių metų vicečempionai Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai prarado pirmuosius taškus. „Atlanto“ ekipa Klaipėdos miesto derbyje sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Klaipėdos granito“ ekipa. Atlantas šiame mače pirmavo 2:0, tačiau nesugebėjo išsaugoti savo persvaros.

Rungtynes abi komandos pradėjo stebėdamos savo varžovus ir itin pavojingų epizodų nesukūrė. Pirmoje kėlinio dalyje aktyvus buvo Marius Papšys, kuris kelis sykius kėlė pavojų „Klaipėdos granito“ komandai.

24-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Pirmas prie atšokusio kamuolio suskubęs Donatas Kzlauskas siunčia jį į vartus ir „Atlanto“ komanda išsiveržia į priekį. Jau netrukus „Atlanto“ komanda rezultatą padvigubina. Ovidijus Verbickas sulaukia puikaus Evaldo Razulio perdavimo ir pelno pirmą įvartį vilkėdamas „Atlanto“ komandos marškinėlius.

Jau antrojo kėlinio pradžioje Robertas Poškus švelnina rezultatą. „Klaipėdos granito“ puolėjas ir treneris po kampinio vartininką nuginkluoja smūgiu galva.

Po dešimties minučių, 56-ąją minutę, Marius Papšys du kartus pavojingai skersuoja kamuolį į baudos aikštelę, tačiau jis nepasiekia komandos draugų.

Tačiau jau 71-ąją minutę rezultatas tampa lygus. George Alaverdašvilis skersuoja kamuolį iš dešinio krašto, klysta „Atlanto“ vartininkas Mantas Galdikas ir kamuolys atsiduria tinkle – 2:2.

Rungtynių pabaigoje iniciatyvą vėl perima „Atlantas“, tačiau jų pastangos persverti rezultatą buvo bevaisės. Paskutinėmis mačo akimirkomis netiksliai smūgiavo Gediminas Kruša ir Evaldas Razulis.

„Klaipėdos granitas“ iškovoja pirmuosius taškus A lygoje, o „Atlanto“ ekipa su 4 taškais kol kas pirmauja čempionate.