2 turas / Bir 15 , Vilnius
18 turas / Bir 18 , Telšiai
18 turas / Bir 18 , Kėdainiai
18 turas / Bir 19 , Alytus
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
9 turas / Bir 20 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Bir 25 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 20:00 , Gargždai

Laikinuoju „Riterių“ vyr. treneriu tapo V. Trakys

Laikinuoju „Riterių“ vyr. treneriu tapo V. Trakys
Elvio Žaldario nuotr.

Du mėnesius sostinės „Riterių“ klubo trenerių štabe dirbęs Valdas Trakys paskirtas laikinuoju vyriausiuoju treneriu. Strategas komandai jau vadovaus šeštadienio rungtynėse prieš Telšių „Džiugą“.

„Bandėme vienokį modelį su trenerių vadovu, dabar grįžtame prie tradicinio. Valdas per pastaruosius du mėnesius spėjo pažinti komandą, turi patirties vadovaujant aukščiausios lygos klubui, taip pat dirbant su jaunimo rinktine. Tikime jo kompetencija užimant mūsų klubo vyriausiojo trenerio postą“, – kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

V. Trakys komandai jau vadovavo praėjusią savaitę įvykusiose pergalingose kontrolinėse rungtynėse prieš Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipą. Kaip sako pats treneris, jau tose rungtynėse jis pabandė į komandos žaidimą įnešti korektyvų.

„Be abejo, vaizdas, lyginant su sezono pradžia, keisis. Negaliu teigti, kad kardinaliai, tačiau permainos neišvengiamos. Noriu paimti tuos dalykus, kurie buvo teigiami ir padaryti dar geriau. Turnyro lentelėje esame ne visai ten, kur norime ir kur turime būti. Situacija ne iš lengvųjų, tačiau reikia nepamiršti, kad sužaista dar tik trečdalis sezono.

Nebuvo tokių rungtynių, kuriose beviltiškai pralaimėtumėme. Šis faktas rodo, kad galime žaisti ir kovoti su kiekvienu varžovu. Jau sakiau vaikinams, kad mūsų mažasis tikslas – kovoti dėl pergalės kiekvienose rungtynėse. Jei šį tikslą įgyvendinsime, tada galėsime kelti ir didįjį – sugrįžti į vietą, kuri garantuos kelialapį į UEFA turnyrą kitame sezone“, – sakė V. Trakys.

Be dvejų praėjusią savaitę sužaistų kontrolinių mačų „Riteriai“ fiziškai ruošėsi artėjančiam dar vienam rungtynių maratonui. Nuo birželio 12-osios iki liepos 2 dienos komandos „Optibet A lygoje“ laukia net penki mūšiai.

„Turėjome laiką sunkiam fiziniam darbui, o dabar jau analizuojame būsimų susitikimų detales“, – sakė V. Trakys.