Lietuviai su baltarusiais sužaidė permainingą mačą

Elvio Žaldario/LFF nuotr.

Spalio 11 dieną nacionalinė Lietuvos rinktinė akistata su Baltarusija užbaigė pirmąjį UEFA Tautų lygos ratą – 2:2 (1:0).

Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo – puikų reidą iš dešiniojo krašto atlikęs Arvydas Novikovas gražiu smūgiu iš toli nuginklavo varžovų vartininką.

Nors pirmoje rungtynių pusėje Baltarusijos komanda turėjo ryškią kamuolio kontrolės persvarą, tačiau pavojingus epizodus kūrė lietuviai. Į ilgąją pertrauką mūsiškiai išėjo pirmaudami rezultatu 1:0.

Jau pirmąją antro kėlinio minutę progą pasižymėti turėjo Justas Lasickas, tačiau jo galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šiek tiek virš vartų.

Kiek vėliau savo baudos aikštelėje prasižengė Egidijus Vaitkūnas, o baudinį šaltakraujiškai realizavo prieš kelias akimirkas aikštėje pasirodęs Vitalijus Lisakovičius.

Užtikrintai su kamuoliu antroje rungtynių pusėje žaidusi Baltarusijos komanda prie Lietuvos rinktinės vartų organizavo tikrą šturmą, o 66-ąją rungtynių minutę po Aleksandro Sačivko smūgio galva rezultatas tapo 2:1 svečių naudai.

Vis dėlto sudėti ginklų lietuviai neketino ir vienas kelių varžovų apsuptyje likęs Karolis Laukžemis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rungtynių pabaigoje abi komandos įsivėlė į chaotišką žaidimą, tačiau įvarčių pasiekti daugiau nepavyko nė vienai ekipai.

Rungtynėse užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2.

Po šių rungtynių turnyro lentelėje – vėl lygybė, kadangi Albanijos rinktinė išvykoje sužaidė lygiosiomis su Kazachstanu.