2 turas / Bir 15 , Vilnius
18 turas / Bir 18 , Telšiai
18 turas / Bir 18 , Kėdainiai
18 turas / Bir 19 , Alytus
18 turas / Bir 20 , Panevėžys
9 turas / Bir 20 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Bir 25 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 3 turas / Bir 26 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 15:00 , Vilnius
Tiesiogiai 3 turas / Bir 27 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 21 turas / Lie 01 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 02 20:00 , Gargždai

Lietuvos rinktinė svečiuose neprilygo ispanams

Lietuvos rinktinė svečiuose neprilygo ispanams
LFF nuotr.

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė rungtynėse išvykoje neprilygo Ispanijos rinktinei ir kontrolinėje akistatoje patyrė pralaimėjimą 0:4 (0:2).

Primename, kad šioje akistatoje Ispanijai atstovavo šalies jaunimo iki 21 metų rinktinė.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Ispanijos futbolininkai – aktyviau startavę šeimininkai nuo pat mačo pradžios perėmė kamuolio kontrolę į savo rankas ir jau trečią minutę po kampinio bei užsitęsusios atakos juos stipriu smūgiu į tolimą vartų kampą į priekį išvedė gynėjas Hugo Guillamonas.

Po pelnyto įvarčio šeimininkai tempo nemažino ir bandė padvigubinti savo pranašumą, tačiau jų bandymai Tomui Švedkauskui didelių problemų nesukėlė.

Kiek ilgiau su kamuoliu užsibūti pabandė ir Lietuvos rinktinė, bet Fiodoro Černycho smūgis iš toli praskriejo virš vartų.

Visgi neilgai trukus į lietuvių vartus krito ir antrasis įvartis – jį dar vienu stipriu smūgiu įmušė vienas komandos lyderių Brahimas Diazas.

Netrukus lietuvių kortos galėjo tapti dar prastesnėmis – už pražangą baudos aikštelėje į mūsiškių vartus buvo skirtas baudinys, bet sėkmingai sužaidęs T. Švedkauskas atspėjo kamuolio skriejimo kryptį ir baudinį atrėmė.

Per likusį kėlinio laiką T. Švedkauskas atrėmė dar vieną ispanų bandymą iš artimos distancijos, o po pirmo kėlinio lietuviai atsiliko 0:2.

Antrasis kėlinys taip pat sėkmingiau prasidėjo šeimininkams – itin tiksliu smūgiu kone iškart po pertraukos jų persvarą dar labiau padidino gynėjas Juanas Miranda.

Dar labiau ispanų pranašumą padidino po keitimo į aikštę žengęs Javieras Puado, o lietuviai, nors mačo pabaigoje ir kiek ilgiau buvo su kamuoliu, tačiau įvarčio nepasiekė ir patyrė nesėkmę.