18 turas / Bir 30 , Raudondvaris
18 turas / Bir 30 , Gargždai
19 turas / Lie 04 , Vilnius
19 turas / Lie 05 , Raudondvaris
19 turas / Lie 05 , Vilnius
19 turas / Lie 06 , Alytus
Tiesiogiai 19 turas / Lie 07 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 20 turas / Lie 11 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 20 turas / Lie 13 18:25 , Telšiai
Tiesiogiai 20 turas / Lie 14 20:00 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 19 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 20:00 , Gargždai

M. Beneta: „Kiekvieno tikslas yra pasiekti aukščiausią lygį“

M. Beneta: „Kiekvieno tikslas yra pasiekti aukščiausią lygį“

Klaipėdos „Atlanto“ gynėjas Markas Beneta sulaukė kiek netikėto vyr. trenerio Edgaro Jankausko kvietimo į nacionalinę šalies rinktinę.

Pirmą kartą į rinktinės stovyklą pakviestas futbolininkas sakė, kad apie žaidimą vyrų rinktinėje svajojo nuo mažens.

„Kai augau akademijoje, dažnai eidavome žiūrėti Lietuvos nacionalinės rinktinės rungtynių, padavinėdavome kamuolius. Visą laiką svajodavai, kad pats norėtum išbėgti į aikštę žaisti ir atstovauti Lietuvai“, - sakė M.Beneta

Penkerius metus Nacionalinėje futbolo akademijoje praleidęs gynėjas yra įsitikinęs, kad ten jis buvo subrandintas ir užaugintas kaip futbolininkas. Ją baigęs, M.Beneta grįžo į uostamiestį ir prisijungė prie „FK Klaipėda“ ekipos, vėliau trumpam užsuko į Vilniaus „Žalgirį“ ir darsyk parvyko į Klaipėdą, kur iki šiol vilkti „Atlanto“ marškinėlius.

Įsimintiniausiomis rungtynėmis klaipėdietis išskirtų paskutiniųjų dviejų sezonų pabaigas, kuriose „Atlantui“ abu kartus pavyko išplėšti bronzos medalius „SMScredit.lt A lygoje“.

„Gavau daug žaidybinio laiko. Sezonai buvo įvairūs. Pradžioje gaudavau kažkokias traumeles, tai susirgdavau, negalėdavau rungtyniauti. Sezono gale gaudavau tikrai daug laiko ir įgijau daug patirties“, - kalbėjo M.Beneta.

„Kiekvieno tikslas yra pasiekti aukščiausią lygį, užsibrėžtų savo tikslų - išvažiuoti į užsienį, pakliūti į nacionalinę šalies rinktinę, atstovauti savo šaliai“, - pridėjo futbolininkas.

Daugiau apie gautą kvietimą atstovauti Lietuvai rinktinėje, jaudulį prieš rungtynes bei universalumą aikštėje - futbolo.tv parengtame reportaže.

Foto: Paulius Jakelis, lff.lt