Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius

Nacionalinė ir U-21 rinktinė pasirodė skirtingai

LFF nuotr.

Lietuvos rinktinė antrose Baltijos taurės rungtynėse patyrė nesėkmę – Valdo Urbono treniruojama rinktinė išvykoje 1:3 (0:1) nusileido Latvijos rinktinei.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad lietuviai Baltijos taurės neiškovos. Trofėjaus laimėtojai paaiškės birželio 10 dieną, kai tarpusavyje susitiks Estijos bei Latvijos komandos.

Pirmasis rungtynių kėlinys klostėsi apylygiai, ryškių progų neturėjo nė viena komanda. Lietuvių gretose bene labiausiai išsiskyrė Arvydo Novikovo baudos smūgis, po kurio kamuolys pataikė į išorinę tinklo pusę.

Latviai į priekį išsiveržė kėliniui artėjant prie pabaigos, kai po užsitęsusios atakos bei skerso perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į savų vartų tinklą nukreipė svečių gynėjas Markas Beneta.

Iš karto po pertraukos į aikštę žengė Justą Lasicką pakeitęs Paulius Golubickas ir, kaip parodė laikas, toks keitimas pasiteisino, mat sužaidus kiek daugiau nei valandą būtent jis išlygino rezultatą.

Tačiau lygus jis buvo vos porą minučių, kadangi jau netrukus šeimininkus vėl į priekį išvedė Eduardas Emsis.

Latvių persvarą trečiu įvarčiu įtvirtino „Sion“ klubui priklausantis puolėjas Robertas Uldrikis.

***

Alytaus SRC stadione vykusias draugiškas rungtynes Lietuvos U-21 futbolininkai laimėjo rezultatu 2:0, įvarčius pelnius pirmajame kėlinyje.

Dvikovos pradžioje abi komandos apsikeitė grėsmingomis atakomis. Lietuviai dažniau puolė kairiuoju kraštu bei džiaugėsi įvarčiu, įžaidus kampinį – 24 minutę po Mato Ramanausko perdavimo Benas Šatkus galva nukreipė į estų vartus.

Netrukus žiūrovai Alytaus stadione išvydo dar vieną Mariaus Stankevičiaus auklėtinių įvartį. Po Tito Milašiaus perdavimo pasižymėjo Meinardas Mikulėnas.

Estai 30 minutę vos nepasinaudojo lietuvių gynėjų klaida ir Matthiasas Alexas Tammas nukreipė kamuolį į vartus, tačiau būdamas nuošalėje.

Antrajame kėlinyje Estijos rinktinė buvo labiau aktyvesnė puolime, tačiau pralaužti lietuvių gynybos jai nepavyko. 55 minutę Kristofferio Lepiko smūgį sučiupo Kajus Urbietis, o rungtynių pabaigoje estų antpuoliai buvo sėkmingai neutralizuoti. Lietuvių ryškesne proga tapo Deitono Vinckaus tolimas smūgis 75 minutę.

Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė rugsėjo mėnesį pradės atranką į 2023-ųjų Europos jaunimo čempionatą. C grupėje be Lietuvos jaunimo rinktinės taip pat žais Ispanija, Rusija, Slovakija, Šiaurės Airija ir Malta.

Lietuviai atrankos kovas pradės rugsėjo 3 dieną Slovakijoje akistata su šios valstybės rinktine, o užbaigs 2022-ųjų birželio 7 dieną dvikova namuose su Šiaurės Airija.