27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 19:00 , Panevėžys

Naujasis „Trakų“ treneris: „Komanda yra puikiai paruošta, taisysime tik smulkmenas“

Naujasis „Trakų“ treneris: „Komanda yra puikiai paruošta, taisysime tik smulkmenas“

Vilniuje „Panoramos“ prekybos centro „Sportland“ parduotuvėje prie neseniai įrengtos „Trakų“ futbolo klubo sienos žiniasklaidai pristatytas naujasis riterių vyriausiasis treneris Sergejus Kovalecas ir jo asistentas Viačeslavas Nivinskis. Jie kartu dvejus metus treniravo Ukrainos jaunimo rinktinę, o į Lietuvą atvyko praėjusią savaitę.

„Trakų“ komanda yra puikiai paruošta, tad reiks pataisyti tik kelias smulkmenas, kad demonstruotumėme ir gerą, ir gražų žaidimą. Noriu padėkoti tiek Valdui Urbonui, tiek Albertui Rybakui, kad jie paruošė komandą į tokį lygį, kokiame aš ją radau. Šiame sezone liko dešimt rungtynių. Nuo „Žalgirio“ atsilikimas didžiulis, tačiau nežinai, kaip kartais pasisuka gyvenimas“, – prisistatydamas kalbėjo naujasis „Trakų“ vyriausiasis treneris.

Treneris naujame poste debiutuos jau rugsėjo 1 dieną 16 valandą Trakuose įvyksiančiose rungtynėse su Rygos FS komanda. Po rinktinių pertraukos į komandą sugrįš žaidėjai iš rinktinių, kurie prisidės prie naujojo stratego treniruočių bei paskutinės sezono dalies.

Priminsime, kad į įvairias rinktines iš klubo yra iškviesti: Deividas Česnauskis, Nerijus Valskis, Arūnas Klimavičius, Justinas Januševskis, Donatas Šėgžda, Matas Gudaitis, Tomas Čepulis, Justinas Marazas ir Oscaras.

„Tikimės, kad su treneriu praleisime ne vieną sezoną kartu. Žaidėjams jis patinka, o jo darbo vizija patinka mums. Jo sugebėjimus įvertinti galėsime jau greitai“, – kalbėjo sporto direktorius Virmantas Lemežis.

S.Kovaleco asistentas V.Nivinskis bus atsakingas už fizinį pasirengimą. Jis trenerių štabe pakeis vakar netikėtai pasitraukusį Leo Iparraguirre. Likusi štabo dalis Marius Bezykornovas, Albertas Rybakas ir Gintaras Rimkus ir toliau lieka su komanda.

Pristatymo metu už bendradarbiavimą klubas išreiškė padėką „Sportland“ ir „Nike“, su kuriais „Trakai“ bendradarbiauja antrus metus. Kiekvienas norintis įsigyti „Trakų“ atributikos nuo šiol tą gali padaryti Vilniaus „Panoramoje“.