Olandijoje – neįskaitytas V. Andriuškevičiaus įvartis, bet nutraukta pralaimėjimų serija

Šeštadienį Olandijos aukščiausioje lygoje „Eredivisie“ septynių iš eilės pralaimėjimų seriją nutraukė Vytauto Andriuškevičiaus Leuvardeno „Cambuur“. 25-erių lietuvio atstovaujama komanda XXV turo rungtynėse namie 1:0 (0:0) nugalėjo Zvolės „PEC Zwolle“.

„Cambuur“ iniciatyvą į savo rankas tvirčiau perėmė nuo 61-osios minutės. Tada už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas „PEC Zwolle“ futbolininkas Ouasimas Bouy.

79-ąją minutę „Cambuur“ atliko standartinę padėtį prie varžovų vartų. V. Andriuškevičius, gavęs perdavimą baudos aikštelėje, galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Lietuvis bėgo džiaugtis, bet čia pat teko nusivilti. Įvartis, kuris V. Andriuškevičiui būtų pirmasis šio sezono „Eredivisie“, neįskaitytas – teisėjai užfiksavo nuošalę.

Vis dėlto, Leuvardeno futbolininkai savo tikslą pasiekė. V. Andriuškevičius 84-ąją minutę dalyvavo lemiamoje rungtynių atakoje. Kairiuoju kraštu prasidėjęs „Cambuur“ išpuolis tęsėsi dešine puse, kur Furdjelas Narsinghas atliko rezultatyvų perdavimą įvartį pelniusiam airiui Jackui Byrne‘ui (1:0).

V. Andriuškevičius žaidė visas rungtynes.

Tai buvo antrasis mačas naujajam „Cambuur“ vyriausiajam treneriui Marceliui Keizeriui. Debiutinės rungtynės 0:3 pralaimėtos Enschedės „Twentei“.

„Cambuur“ nutraukė septynerių iš eilės pralaimėtų „Eredivisie“ rungtynių seriją.

Gynėjo iš Lietuvos komanda Olandijos lygoje žengia priešpaskutinė, 17-a. „Cambuur“, turinti 16 taškų, dviem lenkia Dutinchemo „De Graafschap“. „PEC Zwolle“ (35 taškai) – devinta.

V. Andriuškevičiaus komanda artimiausias rungtynes žais kovo 6-ąją Roterdame su vietos „Feyenoord“ (40 tšk. – 3 vieta).