27 turas / Rug 31 , Vilnius
28 turas / Rug 12 , Marijampolė
28 turas / Rug 12 , Telšiai
28 turas / Rug 13 , Gargždai
28 turas / Rug 14 , Kaunas
28 turas / Rug 14 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 18:25 , Gargždai
Tiesiogiai 24 turas / Rug 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Rug 26 18:30 , Gargždai
Tiesiogiai 34 turas / Rug 27 16:00 , Šiauliai

„Panevėžį“ paliko istorinio įvarčio autorius, „Sūduva“ pasiliko slovaką

„Panevėžį“ paliko istorinio įvarčio autorius, „Sūduva“ pasiliko slovaką
FK „Panevėžys“ nuotr.

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ dar vienam sezonui pratęsė sutartį su gynėju iš Slovakijos Ivanu Hladiku.

2019-ųjų pradžioje gynėjas į Lietuvą atvyko iš Trnavos „Spartak“ komandos.

26 metų futbolininkas šiemet A lygoje sužaidė 16 rungtynių, per kurias dukart buvo įspėtas. Taip pat I. Hladikas rungtyniavo per 4 LFF taurės turnyro ir 3 Europos taurių turnyrų mačus.

„Džiaugiuosi, kad liksiu „Sūduvoje“ dar bent metus. Šis sezonas buvo labai geras ir klubui, ir man, nes laimėjome visus įmanomus titulus Lietuvoje, komandoje visi labai gerai sutariame. Su nekantrumu lauksiu kito sezono, kuris, tikiuosi, bus ne mažiau sėkmingas nei šių metų“, – sakė I. Hladikas.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais lapkričio 9-ąją 13 val. Marijampolėje su „Kauno Žalgiriu“. Po šių rungtynių „Sūduvai“ trečią kartą bus įteikta Lietuvos čempionų taurė.

Savo ruožtu „Panevėžys“ atsisveikino su 22-ejų gynėju Andrejumi Karvackiu, kuris šio sezono nebaigė dėl patirtos traumos rugpjūčio 12-osios mače su „Palanga“.

Legionierius iš Ukrainos 2019 metų A lygoje sužaidė 15 rungtynių ir jų metu įvarčių nepelnė bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Panevėžio“ sirgaliams A. Karvackis dar ilgam įsimins – būtent šio futbolininko du tolimi smūgiai padėjo paskutiniame Pirmos lygos ture 2:1 įveikti Kėdainių „Nevėžį“ bei prasibrauti į šių metų Lietuvos čempionatą.

Panevėžiečiai jau rytoj, lapkričio 8-ąją, žais išvykoje su Klaipėdos „Atlantu“. Dvikovos pradžia – 18 val.