Panevėžio "Ekranas" antrąkart šiemet įveikė "Daugavpils" ekipą

fkekranas.lt

Panevėžio „Ekranas" šeštadienį Latvijoje, Daugpilio mieste sužaidė dar vienerias kontrolines rungtynes ruošiantis artėjančiam A lygos sezonui. Ekraniečių varžovas - „Daugavpils" ekipa, su kuria Panevėžio komanda jau susitiko šiemet pirmose draugiškose rungtynėse Panevėžyje. Varžovų ekipa taip pat intensyviai ruošiasi debiutui Latvijos aukščiausioje lygoje.

„Ekranas" per pirmąsias 10 minučių užspaudė latvius jų aikštės pusėje ir nesuteikė jokių galimybių varžovams. Panevėžio ekipos pastangos davė rezultatų ir 18 minutę po tolimo Tomo Dapkaus smūgio kamuolys pataikė į vieną iš šeimininkų gynėjų ir pirmasis prie kamuolio suskubęs peržiūroje dalyvaujantis saugas iš Brazilijos Elivelto pelnė pirmąjį šių rungtynių įvartį.

Pirmame kėlinyje „Ekranas" ir toliau dominavo bei neleido varžovams kurti savo žaidimo. Nors itin pavojingų progų prie latvių ekipos vartų nebuvo sukurta, tačiau varžovai nuolat jautė įtampą gindami savo tvirtovę, o besibaigiant pirmąjai rungtynių daliai, Lukas Kochanauskas galėjo pasižymėti iš arti ir padvigubinti persvarą, tačiau nepataikė į vartus. Po pirmojo kėlinio ekraniečiai pirmavo 1:0.

50 minutę varžovai surengė pavojingiausią savo ataką, tačiau latvių iš toli smūgiuotą kamuolį vartininkas Lukas Žukauskas nukreipė už galinės linijos.

Netrukus "Ekrano" vyr. treneris Valdas Dambrauskas pakeitė abu vidurio gynėjus ir vos pasirodęs po keitimo Aivaras Meškinis turėjo puikią progą pelnyti įvartį, tačiau 58 minutę jo smūgį galva iš arti neįtikėtinai atrėmė vartininkas.

Visgi po šešių minučių "Ekranas" padvigubino savo persvarą. Rokas Stanulevičius atliko juvelyriškai tikslų perdavimą iš aikštės gilumos ir vienas prieš vartininką atsidūręs Lukas Kochanauskas šaltakraujiškai jį įveikė - 0:2.

Iki mačo pabaigos rezultatas jau nebekito, o rungtynes pelnytai rezultatu 2:0 laimėjo Panevėžio ekipa. Jai dėl nedidelių traumų šeštadienį Daugpilyje padėti negalėjo Lukas Narbutas, Edgaras Baranauskas, Donatas Petrauskas, Edvardas Tamulevičius ir Tomas Salamanavičius.

Ekraniečiai su "Daugavpils" susitiko sausio 17 dieną, pergalę 3:0 iškovojo namuose rungtyniavęs „Ekranas". Iš viso mėlynai raudoni sužaidė 4 draugiškus mačus. Antroje kovoje Panevėžio ekipa 10:1 sutriuškino Kėdainių "Nevėžį", 1:2 nusileido „Trakų" futbolininkams bei 2:0 įveikė „Klaipėdos Granitą".

Kitas rungtynes ekraniečiai žais vasario 20 dieną Rygoje su Estijos čempionais Talino "Levadia".

FK "Ekranas" sudėtis: L.Žukauskas (63 K.Timofejevas), R.Pilotas (75 Dž.Petrauskas), E. Girdvainis (57 A.Meškinis), A.Šušnjar (57 M.Dūda), Sig.Urbys, R.Stanulevičius, D.Norvilas, U.Umeh (57 S.Urbys), Elivelto, T.Dapkus (70 D.Donėla), L.Kochanauskas