19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 , Kaunas
20 turas / Lap 14 , Vilnius

„Panevėžys“ susiejo ateitį su dviem 17-mečiais

„Panevėžys“ susiejo ateitį su dviem 17-mečiais
fk-panevezys.lt nuotr.

Neseniai LFF taurę laimėjęs „Panevėžys“ pasirašė sutartis su dar dviem septyniolikmečiais – Domantu Vaičekausku ir Evaldu Urmonu. Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtiniai šiame sezone sėkmingai atstovavo LFF Pirmos lygos pirmenybėse rungtyniavusiai „Panevėžio B“ komandai ir buvo vieni jos lyderių.

Trenerio Dariaus Žindulio auklėtiniai jau seniai atkreipė įvairių šalies amžiaus rinktinių trenerių dėmesį. D. Vaičekauskas ir E. Urmonas nuolat kviečiami į savo amžiaus Lietuvos futbolo rinktines.

„Panevėžio B“ komandos kapitonas E. Urmonas šių metų Pirmos lygos pirmenybėse žaidė visas dvidešimt rungtynių. Krašto gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas savo komandai pelnė tris įvarčius.

E. Urmonui debiuto pagrindinėje komandoje dar teks palaukti, o D. Vaičekauskui šiame sezone jau teko kelis sykius išbėgti į aikštę su reprezentacine miesto komanda.

Atraminio saugo pozicijoje žaidžiantis futbolininkas „Panevėžio“ ekipoje žaidė A lygos čempionato rungtynėse su Gargždų „Banga“ ir Vilniaus „Riteriais“ bei LFF taurės turnyro susitikimuose su „Jonava“ ir „Riteriais“.

„Savo darbu ir atsidavimu šie vaikinai įrodė, kad yra verti atstovauti reprezentacinei miesto komandai. Pagrindinės komandos treneriai ir vadovai atidžiai stebėjo jaunųjų futbolininkų žaidimą ir nusprendė, kad verta su jais pasirašyti sutartis.

Nors šie žaidėjai dar labai jauni, bet aikštėje jau demonstruoja solidų žaidimą. Mes formuojame komandą, kuri ateityje Lietuvoje galės kovoti dėl pačių aukščiausių vietų“, – sakė „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Šviesią šių jaunųjų futbolininkų ateitį mato ir „Panevėžio“ kapitonas Pauliaus Janušauskas.

„Šie žaidėjai labai atsidavę futbolui. Ne kiekvienas tokio amžiaus futbolininkas taip įsiklauso į vyresnių komandos draugų ir trenerių patarimus. Jiems nieko nereikia kartoti kelis kartus. Ar šie žaidėjai taps aukštos klasės futbolininkais, priklauso tik nuo jų pačių.

Norint tai pasiekti, reikės dar labai daug dirbti. „Panevėžio B“ komandoje yra ir daugiau perspektyvių žaidėjų, kurie jau beldžiasi į mūsų vietas. Auga tikrai stipri karta“, – teigė pagrindinės „Panevėžio“ komandos kapitonas, šešiskart Lietuvos čempionas P. Janušauskas.

Šiame sezone „Panevėžys“ pasirašė sutartis jau su trimis B ekipos jaunaisiais žaidėjais. Be dviejų minėtų futbolininkų, kiek anksčiau sutartis buvo pasirašyta su Matijumi Remeikiu. Su visais minėtais žaidėjais klubas sudarė ilgalaikes sutartis.