15 turas / Rug 16 , Gargždai
16 turas / Rug 20 , Panevėžys
16 turas / Rug 20 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Gargždai
17 turas / Rug 27 , Vilnius
17 turas / Rug 27 , Marijampolė
18 turas / Spa 02 19:00 , Vilnius
18 turas / Spa 03 15:00 , Kaunas
18 turas / Spa 03 17:00 , Panevėžys
16 turas / Spa 10 17:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 18:00 , Gargždai
19 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
19 turas / Spa 20 20:00 , Marijampolė
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys

Per tris dienas parduota pusė bilietų

Per tris dienas parduota pusė bilietų
foto: zalgiris-vilnius.lt

UEFA Europos lygos trečiąjį kvalifikacinį etapą Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ pradėjo rekordais.

Per tris prekybos bilietais dienas į pirmąsias šio etapo rungtynes LFF stadione, kur dėl pergalės kovos VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“, parduota pusė visų pardavime esančių bilietų.

„Artėjančios rungtynės – svarbios ne tik „Žalgiriui“, bet ir kiekvienam Lietuvos futbolo aistruoliui. Komanda sugebėjo pasiekti geriausius rezultatus šalies futbolo istorijoje ir tam, kad žengtume dar žingsnį į priekį ir įveiktume priešininkus iš kaimyninės Lenkijos, mums būtinas kiekvieno sirgaliaus palaikymas“, – sako VMFD „Žalgiris“ vykdančioji direktorė Vilma Venslovaitienė ir džiaugiasi, kad apie tai, jog artėjantis mačas bus Vilniaus komandos sezono rungtynės byloja ir sirgalių susidomėjimas jomis bei bilietų pardavimai.

VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“ susitikimas vyks rugpjūčio 1 d., ketvirtadienį, 19.30 val. Lietuvos futbolo federacijos stadione Vilniuje. Jau dabar šios rungtynės vadinamos istorinėmis, nes nei viena Lietuvos komanda dar nebuvo taip toli nužengusi.

„Galime pažadėti, kad tokios atmosferos, kokia bus ketvirtadienio vakarą, LFF stadionas dar nematė. Paskubėkite būti istorinio mačo liudininkais ir jo dalimi“, – kviečia V. Venslovaitienė.

Bilietus į VMFD „Žalgiris“ ir Poznanės „Lech“ rungtynes platina „Tiketa“. Bilietų kaina – nuo 27 litų, tačiau artėjant rungtynėms bilietai nuolat brangsta.

Lenkijos futbolo klubo sirgaliai yra pagarsėję kaip vieni iš aršiausių fanų Rytų Europoje, todėl VMFD „Žalgiris“ keičia bilietų pardavimo principą ir jų visiškai nepardavinės varžybų vietoje. Visi, norintys palaikyti UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo pirmose rungtynėse kovosiančius Lietuvos futbolininkus, kviečiami bilietus įsigyti iš anksto.

Bilietus į VMFD "Žalgiris" - KKS "Lech" rungtynes galima įsigyti tik šiose TIKETA kasose - Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos Akropoliuose, MISC Europa, "Siemens" ir "Cido" arenose. Bilietai parduodami tik pateikus Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba ID kortelę. Vienas asmuo gali įsigyti ne daugiau 2 bilietų.

Nuolaidos rungtynių dieną negalios.

Renginio vietoje bilietais nebus prekiaujama.