Ph. Otele: „Dar niekada nebuvau toks laimingas“

Sauliaus Čirbos nuotr.

„Kauno Žalgirio“ komanda šeštojo A lygos turo rungtynėse išvykoje išgyveno įspūdingą trilerį ir rezultatu 3:2 palaužė Vilniaus „Žalgirio“ komandą.

Pergalingą įvartį kauniečiai įmušė 88-ąją susitikimo minutę, kai pasižymėjo aikštėje po keitimo antrame kėlinyje pasirodęs Philipas Otele.

Kiek anksčiau rungtynėse fantastiškos progos neišnaudojęs legionierius lemiamu metu neklydo ir iškovojo nuo 2017-ųjų metų vasaros lauktą pergalę prieš „Žalgirio“ klubą.

„Tai yra vienerios iš neįtikėčiausių rungtynių, kuriose man yra tekę žaisti. Turiu pasakyti, kad dėl šios pergalės komanda labai sunkiai kovojo. Mes nepasidavėme. Žinoma, yra sunku pirmauti 2:0 ir tada praleisti du įvarčius, bet mes nepraradome vilties.

Kai rezultatas buvo 2:2 ir jie pramušė baudinį, visa komanda tikėjo, kad turėsime dar vieną progą, o kai ta proga pasitaikė, aš ja pasinaudojau. Tai buvo puikus komandinis pasirodymas. Visi esame labai laimingi“, – po rungtynių Žalgiris.lt pasakojo 21-erių metų puolėjas.

Praėjusio sezono viduryje prie komandos prisijungusiam futbolininkui tai buvo tik pirmasis įvartis A lygoje, todėl yra be galo malonus ir svarbus.

„Taip pat noriu padėkoti Dievui už savo pirmąjį įvartį A lygoje. Ačiū, esu labai laimingas. Man tai reiškia labai daug. Turėjau sunkių momentų, bet treneris ir komandos draugai manimi visada tikėjo. Savimi tikėjau ir pats. Noriu jiems visiems padėkoti“, – džiūgavo afrikietis.

Labai patenkintas šia pergale buvo ir „Kauno Žalgirio“ komandos treneris Rokas Garastas, kurį po rungtynių auklėtiniai apliejo vandeniu tiesiai prieš kameras.

„Didžiausias ačiū komandai, didžiausia pagarba. Neabejoju, kad kaip komanda, visi kartu dėjome didžiulį mentalinį žingsnį į priekį. Tai yra daug daugiau nei trys taškai visomis prasmėmis. Žinojome, kad po pertraukos turėsime dar momentų ir tik reikės juos išnaudoti. Vieną iš jų išnaudojome ir to užteko“, – pasakojo jauniausias A lygos treneris.

Pats treneris įsiterpęs į Ph. Otele interviu po rungtynių tikino, kad puolėjas dar tik pradeda, o vėliau pats bendraudamas su lygos žurnalistu atskleidė ir daugiau detalių.

„Prieš rungtynes su juo turėjome tam tikrų susitarimų ir jam šis įvartis yra be proto svarbus. Manau, kad jo kreivė po šio momento kils tik į viršų“, – pasakojo treneris.

Po pergalės „Kauno Žalgiris“ pavijo Vilniaus komandą ir šiuo metu dalinasi 2–3 vietomis. Sekmadienį kauniečiai namuose priims Marijampolės „Sūduvos“ komandą.