R. Poškus tikisi, jog gynėjo trauma nėra rimta

„SMScredit.lt A lygos“ debiutantė Jonavos „Lietava“ Klaipėdoje kovojo gerokai nukraujavusi ir nusileido vietos „Atlantui“.

Robertas Poškus dėkojo futbolininkams, pademonstravusiems tvirtą charakterį ir prisiminė gerą progą antro kėlinio pradžioje, kai Marius Ganusauskas galva smūgiavo virš vartų.

„Vyrai šaunuoliai. Norėjau padėkoti už tokią kovą. Atėjo visi į rūbinę, kojos kruvinos, atidavė jėgų, kiek galėjo. Tikrai vaikinams jokių pretenzijų neturiu.

Pirmas kėlinys buvo apylygis: neturėjo momentų nei „Atlantas“, nei mes. Gerai gynėmės, kovojome „antrame aukšte“. Pirmas kėlinys – apylygis. Antrame kėlinyje, esant rezultatui 0:0, turėjome gerą progą. Būtume įmušę, viskas tikrai būtų pasikeitę. 10–15 minučių praradome iniciatyvą, „Atlantas“ žaidė geriau, įmušė du įvarčius“, – pasakojo R. Poškus.

„Lietavos“ strategui teko atlikti priverstinį keitimą, kai traumą patyrė ekipos gynėjas: „Juliui Aleksandravičiui užlipo ant achilo. Tikėsimės, kad trauma nelabai rimta. Eisvinas Utyra nusileido į jo poziciją – neblogai ten susitvarkė.“

Starto sudėtyje rungtynes pradėjęs Eisvinas Utyra liko patenkintas komandos žaidimu, nuogąstaudamas, jog sėkmė nuo jonaviečių buvo nusisukusi.

„Reikia pasveikinti „Atlantą“ su pergale. Geri varžovai, patyrę. Šiandien mums pritrūko sėkmės momentų realizacijoje, manau, kad tikrai žaidėme neblogai. Kovojome, bet tiesiog pritrūko sėkmės.

Pirmasis įvartis – įdomus. Kamuolys užsisuko, mūsų vartininkas turbūt pametė vartus. Galvojo, kad kamuolys nuskries į užribį – jis įkrito nuo virpsto. Gynybinis planas kažkiek nesuveikė, bet bandėme atakuoti. Pritrūko tikslesnių perdavimų iš kraštų, gal būtume ir įmušę įvartį“, – teigė į gynybą po Juliaus Aleksandravičiaus traumos perkeltas futbolininkas.