26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius

Rokiruotė „Hegelmann“ saugų linijoje

Rokiruotė „Hegelmann“ saugų linijoje
Elijaus Kniežausko nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ savo sudėtį papildė dar vienu nauju žaidėju. Juo tapo brazilas Cesaras Luizas dos Santosas, geriau žinomas kaip Cesinha.

Kaunas taps pirmąja 23-ejų brazilo karjeros stotele Europoje. Pirmuosius futbolo žingsnius brazilas žengė gimtosios šalies legendiniame klube „Cruzeiro“. Šiai organizacijai žaidėjas priklausė devynerius metus. Per šį laikotarpį Cesinha buvo išvykęs į Leipcigo „Red Bull“ klubą, kur praleido penkis mėnesius treniruodamasis su B ir U-17 komandos žaidėjais.

2019 metais jis buvo paskolintas kitam garsiam Brazilijos klubui „Palmeiras“. Jame Cesinha per du sezonus sužaidė 24 rungtynes ir pelnė 3 įvarčius.

Su „Cruzeiro“ ir „Palmeiras“ klubais mėlynai baltų naujokas tris sezonus iš eilės triumfavo šalies U-20 pirmenybėse.

2020 metais futbolininkas prisijungė prie Serie B rungtyniaujančio „Avai“ klubo, kur žaidė kartu su kitu mėlynai baltų naujoku Luanu Silva. Praėjusį sezoną Cesinha praleido „Internacional de Minas“ ir „Democrata“ klubuose.

„Džiaugiuosi gavęs galimybę atvykti į Europą ir atstovauti „Hegelmann“. Tikiuosi, kad šį sezoną galėsiu daug padėti komandai“, – savo pirmajame interviu kalbėjo atakuojančio saugo pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas.

Mėlynai baltų naujokas į Lietuvą atvyko trečiadienį, o jau ketvirtadienį prisijungė prie naujųjų komandos draugų treniruotėse.

„Prieš atvykdamas čia žinojau, kad klube yra daug gerų futbolininkų ir mano pažįstamas Luanas Silva, su kuriuo kartu teko rungtyniauti Brazilijoje.

Labai tikiuosi, jog galėsiu padėti komandai pasiekti jos tikslus. Tikiuosi, kad mums šis sezonas bus istorinis“, – fchegelmann.com svetainei sakė Cesinha.

„Hegelmann“ gretose Cesinha tapo jau aštuntuoju naujoku – prieš tai komandą papildė lietuviai Aleksandras Levšinas ir Tomas Švedkauskas, brazilai Michaelas Thuique ir Luanas Silva, kroatas Filipas Dangubičius, suomis Didis Lutumba-Pitahas ir rumunas Patrickas Popescu.

***

„Hegelmann“ gretose daugiau nebeišvysime saugo iš Nigerijos Ibrahimo Olaosebikano.

Žaidėjas Kauno rajono klube buvo nuo 2021 metų sezono pradžios. Per du sezonus „Hegelmann“  gretose jis sužaidė 43 rungtynes „Optibet A lygoje“ ir 9 LFF taurės varžybose. Per jas futbolininkas iš Afrikos pelnė 5 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

22 metų saugas turėjo galimybę žaisti ir klubo B komandoje trečiajame šalies divizione, kur per du sezonus sužaidė 13 rungtynių ir pelnė 8 įvarčius.

Mėlynai balti linki sėkmės žaidėjui tolimesnėje karjeroje.