R.Poškus: „Šiandien mums - prastesnė diena“

Jonavos „Lietavai“ nepavyko atimti taškų iš vicečempionų „Trakų“. Aukštaitijos komanda „SMScredit.lt A lygos“ 6-ojo turo rungtynių pradžioje neišnaudojo poros gerų galimybių įmušti, o įsibėgėję riteriai antrajame kėlinyje pelnė vienintelį mačo įvartį, nulėmusį pergalę - 1:0 (0:0).

Jonaviečių vyr. treneris Robertas Poškus pripažino, kad tai nebuvo „Lietavos“ diena.

„Nesigavo mums patiems. Darėme daug broko, klydome, nesigavo perdavimai, išėjimai į greitas atakas. Praleidome įvartį, kai turėjome išeiti du prieš vieną, tačiau mūsų ginklu pasinaudojo „Trakai“ - surengė kontrataką ir įmušė įvartį. Taip pat galėjome prasileisti ir antrą. Pirmajame kėlinyje galėjome įmušti, turėjome gerą momentą“, - rungtynes komentavo treneris.

Jo teigimu, nors kamuolį daugiau kontroliavo „Trakai“, rungtynės buvo apylygės.

„Nežinau, kodėl šiandien nesigavo žaidimas. Aiškinsimės“, - nesiėmė priežasčių svarstyti R.Poškus.

Pasak „Lietavos“ saugo Artūro Rocio, komanda tikėjosi iškovoti bent tašką, tačiau teko pripažinti riterių pranašumą.

„Prieš rungtynes kalbėjome, kad galime, ir treneriai gerai motyvavo, kad galime net tris taškus paimti, bet, kaip rungtynės parodė, varžovai buvo tikrai geresni. „Pagavo“ vieną gerą kontrataką ir nubaudė. Todėl ir pralošėme rungtynes. Pirmą kėlinį turėjome išėjimų, jei būtų išsprendę, rezultatui esant 0:0, gal būtų kitas žaidimas. Antrajame kėlinyje turbūt pavargome, nebesukūrėme progų, greitai nebeišbėgome į priekį“, - sakė futbolininkas.

Jis apgailestavo, kad teisėjai užfiksavo varžovo pražangą, kai „Lietava“ rengė greitą išpuolį. Iškart po šios pražangos svečiai perėmė kamuolį ir įvartis krito į aikštės šeimiminkų vartus.

„Visi žino, kad „Trakai“ yra gera komanda, viena iš stipriausių Lietuvoje. Tikrai tikėjomės, kad neduos žaisti, „eis į kaulą“, bus arti“, - kalbėjo A.Rocys.