26 turas / Spa 05 , Kaunas
26 turas / Spa 05 , Klaipėda
26 turas / Spa 05 , Kaunas
26 turas / Spa 05 , Marijampolė
27 turas / Spa 12 , Palanga
22 turas / Spa 15 , Vilnius
27 turas / Spa 19 13:00 , Vilnius
27 turas / Spa 19 17:00 , Panevėžys
21 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
28 turas / Spa 26 13:00 , Marijampolė
28 turas / Spa 26 13:00 , Klaipėda
28 turas / Spa 26 13:00 , Vilnius

Rugpjūčio mėnesį sau lygių neturėjo „Žalgirio“ puolėjas

Rugpjūčio mėnesį sau lygių neturėjo „Žalgirio“ puolėjas
Elvio Žaldario nuotr.

Kurį laiką gana blankiai Lietuvos čempionate rungtyniavęs Tomislavas Kišas rugpjūčio mėnesį spindėjo ryškiausiomis spalvomis.

Vilniaus „Žalgirio“ legionierius iš Kroatijos svariausiai prisidėjo prie pergalingo žalgiriečių žygio ir sporto žurnalistų bei komentatorių apklausoje be konkurencijos buvo išrinktas geriausiu rugpjūčio mėnesio Lietuvos futbolo A lygos žaidėju.

25-erių metų puolėjas surinko maksimalų taškų skaičių – 24 iš 24 galimų.

T. Kišas per trejas rungtynes rugpjūtį pelnė net 5 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Dublį kroatas atliko mače su „Kauno Žalgiriu“, o pirmuoju sezono „hetriku“ džiaugėsi dvikovoje su „Palanga“.

Iš viso rezultatyviausio čempionato žaidėjo sąskaitoje – 16 įvarčių ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Antroje vietoje liko „Panevėžio“ saugas Tautvydas Eliošius (7 taškai), o trečią–ketvirtą vietą pasidalino „Kauno Žalgirio“ gynėjas Jurijus Bušmanas bei „Žalgirio“ legionierius iš Rumunijos Liviu Antalis (po 4 taškus).

Apklausoje taip pat buvo paminėti: Karolis Uzėla ir Saulius Mikoliūnas (abu – „Žalgiris“), Rafaelis Ledesma bei Paulius Janušauskas (abu – „Panevėžys“) ir Darvydas Šernas (Klaipėdos „Atlantas“).

Geriausiu A lygos kovo mėnesio žaidėju buvo išrinktas tas pats T. Kišas, balandį – jo komandos draugas Pau Moreris, gegužę – Marijampolės „Sūduvos“ vartininkas Ivanas Kardumas, birželio–liepos mėnesį – kitas Lietuvos čempionų ekipos atstovas Mihretas Topčagičius.

Apklausoje dalyvavo šie sporto žurnalistai ir komentatoriai: Naglis Miknevičius, Ramūnas Jakubauskas, Evaldas Gelumbauskas, Karolis Tretjakas, Vaidotas Januška, Justas Kontrimas, Marius Bagdonas ir Zigmas Jurevičius.