Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 19:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 16 turas / Geg 31 19:00 , Alytus

Rungtynėse su rumunais pritrūko jėgų

Paskutinės rungtynės treniruočių stovykloje Kipre Pakruojo „Kruojai“ apkarto – rezultatu 2:7 buvo pripažintas neabejotinai geriau žaidusios Rumunijos „Concordia“ pranašumas. Vis tik pagrindinė tokio rezultato priežastis – jėgų trūkumas, kadangi dieną prieš daug jėgų pareikalavo mačas su pietų korėjiečiais.

Jau nuo pat rungtynių pradžios jautėsi, jog rumunai yra kur kas „šviežesni“, greitesni ir staigesni, o kuo toliau, tuo visa tai labiau išryškėjo. Nuo pat dvikovos pradžios varžovai turėjo akivaizdų pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 4:1. Vienu metu rezultatą iki 1:2 buvo sušvelninęs Ričardas Beniušis, kuris įspūdingai pasiuntė kamuolį į vartų devyniukę iš daugiau nei dvidešimties metrų.

Po pertraukos scenarijus nesikeitė – ilgesnį atsarginių žaidėjų suolą turintys varžovai nuolat būdavo žingsniu priekyje ir kamuolį į vartus pasiuntė dar tris kartus. Mūsų komandai įvartį pelnė Dominykas Galkevičius, realizavęs Tomo Salamanavičiaus uždirbtą baudinį.

Prie tokio ne itin malonaus rezultato prisidėjo ir teisėjas, kuris antrajame kėlinyje priėmė labai keistą sprendimą – nors vienas iš „Kruojos“ legionierių patyrė traumą ir rungtynių tęsti negalėjo, teisėjas neleido į aikštę vietoje jo žengti pirmajame kėlinyje rungtyniavusiam Valdui Pocevičiui...

Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai į Lietuvą sugrįš pirmadienio naktį. Treniruočių stovykloje Kipre Lietuvos vicečempionai įgavo vertingos patirties, kovodami su itin pajėgiais varžovais.

„Kruoja“: V.Pocevičius, A.Skroblas, D.Jankauskas, T.Salamanavičius, A.Bagočius, D.Petrauskas, R.Beniušis ir peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.

Po keitimų aikštėje pasirodė: M.Matuzas, D.Galkevičius, R.Pilotas, A.Meškinis ir peržiūroje dalyvaujantys legionieriai.