7 turas / Bir 28 , Kaunas
7 turas / Bir 28 , Vilnius
7 turas / Bir 28 , Panevėžys
8 turas / Lie 03 , Vilnius
8 turas / Lie 03 , Panevėžys
8 turas / Lie 04 , Marijampolė
9 turas / Lie 11 15:00 , Kaunas
9 turas / Lie 11 18:00 , Panevėžys
9 turas / Lie 12 17:00 , Vilnius
10 turas / Lie 18 13:00 , Kaunas
10 turas / Lie 19 17:00 , Panevėžys
10 turas / Lie 19 19:00 , Gargždai
11 turas / Lie 23 18:00 , Kaunas
11 turas / Lie 23 19:00 , Marijampolė

S. Mikoliūnas tiki, kad kovoje dėl titulo dar ne viskas baigta

S. Mikoliūnas tiki, kad kovoje dėl titulo dar ne viskas baigta
Elvio Žaldario nuotr.

Šeštadienį Marijampolėje rungtynėmis tarp vietos „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ baigsis ketvirtasis A lygos ratas.

Nepriklausomai nuo šių rungtynių baigties, po keturių ratų pirmoje A lygos lentelės vietoje bus „Sūduva“, kuri šiuo metu prieš Vilniaus klubą turi 7 taškų pranašumą. Tai reiškia, kad penktojo rato tarpusavio akistata vyks Marijampolėje.

Praėjusį savaitgalį komandos žaidė atidėtas 21-ojo turo rungtynes. Jas rezultatu 3:1 po atkaklios kovos laimėjo marijampoliečiai. Tai reiškia, kad šio šeštadienio akistatoje svečiuose „Žalgiris“ neturi teisės klysti.

Pralaimėjimo atveju, atsivertų jau 10 taškų praraja, kurią panaikinti per penkerias rungtynes būtų praktiškai neįmanoma.

„Viltis miršta paskutinė. Asmeniškai tikrai tikiu, kad dar galime tapti čempionais. Kausimės iki galo. Liko šešerios rungtynės, tai reiškia, kad galime iškovoti 18 taškų. Toks ir yra mūsų tikslas. Futbole nežinai, kas gali nutikti. Mums šeštadienio rungtynės yra neįtikėtinai svarbios“, – dieną prieš mačą fkzalgiris.lt kalbėjo ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Prisimindamas susitikimą Vilniuje, Saulius neslepia, kad buvo padaryta pernelyg daug klaidų, už kurias varžovai skaudžiai baudė.

„Labai nemalonus pralaimėjimas, ypač žaidžiant namuose. Susirinko daug žiūrovų, tačiau nepateisinome jų lūkesčių. Padarėme daug nedovanotinų klaidų. Su tokiu priešininku taip klysti negalime. Turime padaryti išvadas ir reabilituotis.

Palikdavome „Sūduvai“ per daug laisvų erdvių, kuriomis jie sėkmingai pasinaudojo kontratakų metu. Žinome savo klaidas ir stengsimės jų nekartoti“, – tikino S. Mikoliūnas.

Rungtynės Marijampolėje tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ šį šeštadienį prasidės 13 val.