31 turas / Rug 24 , Kaunas
31 turas / Rug 24 , Vilnius
32 turas / Rug 28 , Kaunas
32 turas / Rug 29 , Kaunas
32 turas / Rug 30 , Marijampolė
32 turas / Rug 30 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 07 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 08 16:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 08 17:55 , Panevėžys
Tiesiogiai 34 turas / Spa 20 18:00 , Alytus
Tiesiogiai 34 turas / Spa 21 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 34 turas / Spa 21 15:00 , Telšiai

Savaitės apžvalga: skirtingos lyderių pergalės

Savaitės apžvalga: skirtingos lyderių pergalės
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Praėjusią savaitę „Optibet A lygoje“ buvo sužaisti keturi susitikimai.

Duetas. Čempionate pirmaujantis „Panevėžys“ Marijampolėje pratęsė pergalių seriją iki penkių – svečiuose 1:0 buvo nugalėta vietos „Sūduva“.

Antrose rungtynėse iš eilės panevėžiečių gretose suveikė Jeffrey Sarpongo bei Pijaus Širvio duetas. Pirmasis atliko perdavimą standartinės padėties metu, o P. Širvys taikliai smūgiavo galva.

Istorija. „Panevėžys“ praėjusią savaitę pirmą sykį klubo istorijoje džiaugėsi pergale Marijampolės futbolo arenos stadione.

„Optibet A lygoje“ iki tol nė karto nepavyko įveikti „Sūduvos“, du susitikimai šiemet UEFA Konferencijų lygos atrankos varžybose baigėsi lygiosiomis.

Atomazga. Gargždų „Banga“ po ilgesnės pertraukos džiaugėsi laimėjimu, kai namuose 1:0 pavyko įveikti ir turnyro lentelėje aplenkti Alytaus „Dainavą“.

Pergalingą įvartį ketvirtą pridėto laiko minutę pelnė Ignas Venckus – tai buvo trečiasis tikslus smūgis, po jo pavyko įsitvirtinti tarp rezultatyviausių ekipos žaidėjų.

Pasikartojo. „Dainava“ jau ne pirmą sykį šiemet skaudžius įvarčius praleidžia antrojo kėlinio pridėto laiko minutėmis, taip prarasdama taškus.

Trečiojo rato mače gargždiškiai pergalingą smūgį atliko 93-iąją minutę, praėjusio sekmadienio akistatoje – 94-ąją. Dainaviečiai tarpusavio mačuose šiemet iškovojo vos 3 taškus.

Atitrūko. Telšių „Džiugas“ nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Išvykoje džiugiečiai pasidalino po tašką su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 1:1.

Žemaitijos komanda, likus šešiems turams iki čempionato pabaigos, Vilniaus „Riterius“ lenkia jau 6 taškais.

Skersinis. Sekmadienio dvikovoje Kaune įvarčių galėjo kristi gerokai daugiau, tačiau nuo abiejų komandų žaidėjų pirmame kėlinyje buvo nusisukusi sėkmė.

„Džiugas“ du sykius smūgiais sudrebino skersinį, „Hegelmann“ – kartą. Antrame kėlinyje Maicomas Davidas pasiuntė kamuolį į vartus nuo virpsto.

Pabėgo. Kaip ir „Panevėžys“, taip ir Vilniaus „Žalgiris“ savo sąskaitą papildė penktąja pergale iš eilės. Sostinės derbyje net 6:2 buvo nugalėti „Riteriai“.

Du įvarčius pelnęs bei rezultatyvų perdavimą atlikęs Mathiasas Oyewusi iš viso yra pasižymėjęs 19 kartų bei jau penkiais taikliais smūgiais lenkia „Hegelmann“ komandos atakų lyderį Filipą Dangubičių.

Šansai. „Riteriai“ ketvirtame rate jau sužaidė su pirmomis trimis čempionato komandomis. Penkis mėnesius nelaimintis sostinės klubas dar turi galimybių atsitiesti.

Artimiausias rungtynes Matthew Silvos kariauna žais Alytuje, dar vėliau – namuose bus susigrumta su „Džiugu“.