29 turas / Lie 23 , Gargždai
29 turas / Lie 25 , Kėdainiai
19 turas / Lie 30 , Gargždai
19 turas / Lie 31 , Kėdainiai
19 turas / Rug 01 , Vilnius
19 turas / Rug 02 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 22 turas / Rug 09 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 13 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius

Savaitės rinktinėje – keli „Hegelmann Litauen“ futbolininkai

Savaitės rinktinėje – keli „Hegelmann Litauen“ futbolininkai
hegelmannsports.lt nuotr.

Praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ simbolinėje rinktinėje daugiausiai vietų išsikovojo varžovus sutriuškinę Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos atstovai.

Marius Paukštė (Telšių „Džiugas“): Žemaitijos klubo vartų sargas puikiu žaidimu prisidėjo prie savo komandos laimėjimo. M. Paukštė atrėmė 7 Vilniaus „Riterių“ ekipos žaidėjų smūgius, surinko 222 „InStat“ naudingumo balus bei tarp vartų sargų pasirodė naudingiausiai, vienintelis nepraleisdamas įvarčio.

Klaudijus Upstas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Ir toliau dešiniuoju krašto gynėju žaidžiantis futbolininkas dvikovoje su Gargždų „Banga“ surinko 277 „InStat“ naudingumo balus ir išsiskyrė net 5 „raktiniais perdavimais“, kurių komandos draugai įvarčiais nepavertė.

Miroslavas Puškarovas (Telšių „Džiugas“): Vidurio gynėjas iš Bulgarijos greitai rado savo vietą „Džiugo“ starto sudėtyje. M. Puškarovas išsiskyrė 250 „InStat“ naudingumo balų bei laimėjo 77 proc. dvikovų, taip prisidėdamas prie svarbios Telšių komandos pergalės.

Mantas Fridrikas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Su savo užduotimis, kaip šiame sezone tapo įprasta, sėkmingai susitvarkė ir M. Fridrikas. Patyręs vidurio gynėjas perdavimus atliko net 97 proc. taiklumu bei buvo pranašesnis dvikovose – 67 proc.

Lukas Čerkauskas (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Dar vienas čempionato debiuntantų gynėjas sužaidė labai gerą mačą. Dvikovoje su „Banga“ L. Čerkauskas pasižymėjo 272 „InStat“ naudingumo balais ir atliko perdavimą iš kairiojo krašto, po kurio Nauris Petkevičius antruoju bandymu pelnė įvartį.

Kyle'as Spence'as (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Dešiniajame krašte veržliai rungtyniavęs Kauno rajono ekipos naujokas pasižymėjo pirmuoju įvarčiu naujame klube. Be to, K. Spence'as pasižymėjo dar 2 smūgiais į vartus.

Leo Ribeiro (Telšių „Džiugas“): Puikią sportinę formą demonstruojantis brazilas „Riteriams“ kėlė labai daug rūpesčių. L. Ribeiro į vartus smūgiavo 4 kartus, iš kurių vienas bandymas buvo rezultatyvus, taip pat saugas surinko 263 „InStat“ naudingumo balus.

Thompsonas Gavi (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): Savo ruožtu futbolininkas iš Nigerijos pelnė savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ per 28-erias rungtynes. Puikiu tolimu smūgiu išsiskyręs Th. Gavi perdavimus atliko net 95 proc. taiklumu.

Saidas Hamuličius (Alytaus DFK „Dainava“): Kaip ir buvo galima tikėtis, kairiajame krašte Kėdainių „Nevežiui“ daug rūpesčių kėlė rezultatyviausias Alytaus ekipos žaidėjas. S. Hamuličius pelnė įvartį bei atliko net 4 „raktinius perdavimus“, kuriais, deja, komandos draugai puikiose situacijose nepasinaudojo.

Nasko Milevas (Telšių „Džiugas“): Kovingasis bulgaras dar kartą savo energija ir nuožmiu žaidimu pasiekė savo. Dažniausiai tarp visų čempionato žaidėjų dvikovose dalyvaujantis puolėjas į „Riterių“ vartus pasiuntė kamuolį ir šiame sezone yra pasižymėjęs jau 7 sykius.

Julius Kasparavičius (Kėdainių „Nevėžis“): Rungtynėse Alytuje pagaliau ledus pralaužė J. Kasparavičius – puolėjas realizavo baudinį ir džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiame sezone. Be to, futbolininkas atliko dar 2 smūgius ir nemažai darbavosi gynyboje.