Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 15 turas / Geg 26 19:30 , Šiauliai
Tiesiogiai 16 turas / Geg 31 19:00 , Alytus

„Šiauliai“ su „Uteniu“ išsiskyrė taikiai

Vasario 7 dieną Gytarių dirbtinės dangos stadione „Šiauliai" priėmė svečius iš Utenos. Rungtynės su „Utenio" futbolininkais baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Rungtynės prasidėjo blankiai, nei vienai, nei kitai komandai nesisekė sukurti kažko pavojingesnio. Žaidimas vyravo labai apylygis visas rungtynes, pirmajame kėlinyje kiek aktyvesni buvo svečiai.

Geriausią progą įvarčiui „Utenis“ turėjo, kai po greitos kontratakos pusiau kraštu gavęs perdavimą Tadas Markevičius pataikė į virpstą.

Antrajame kėlinyje komandos nesukūrė realių progų pasižymėti bei išsiskyrė be įvarčių - 0:0.

„Svarbiau, kad pavyko apsiginti, nepraleidome, gynyboje buvom kibūs ir agresyvūs, perdengėme zonas. Ypač pirmą kėlinį. Tačiau atakoms trūko aštrumo, nestandartinių sprendimų“, - apie rungtynes kalbėjo M. Čepas.

Startinė „Šiaulių" sudėtis: P. Valinčius, T. Rapalavičius, V. Gašpuitis, R. Radavičius, E. Pilypas, T. Eliošius, 5 peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai.

Startinė „Utenio“sudėtis: Ignas Plūkas, Robertas Freidgeimas, Martynas Dūda, Jurijus Fliakas, Danielus Gunevičius, Andrius Arlauskas, Valentinas Jeriomenko, Žilvinas Banys, Linas Savastas, Tadas Markevičius ir Armandas Breivė.

Antrojo kėlinio „Utenio“ sudėtis: Ignas Plūkas, Robertas Freidgeimas, Martynas Dūda, Gabrielius Zagurskas, Erikas Vainoras, Jurijus Fliakas, Andrius Arlauskas, Valentinas Jeriomenko, Edgaras Mastianica, Mykolas Krasnovskis ir Vitalijus Kavaliauskas.

Antrajame kėlinyje Valentiną Jeriomenko pakeitė Alisonas Silva, o Eriką Vainorą – Jurijus Vereščakas.