
„Stumbras“ į savo treniruotę pasikvietė Vilkijos jaunimą
fcstumbras.lt 2015-07-13 11:00
Sekmadienio pavakarę „Inkaro“ stadione Kaune į bendrą treniruotę susirinko „Stumbro“ bei Vilkijos miesto vaikinų ir merginų futbolo komandos, kartu pasivaržiusios įvairiuose žaidimuose bei išmėginusios jėgas tarpusavio rungtynėse.
Atsakingai šios treniruotės vedimui ruošęsis bei originalių užduočių parengęs treneris D. Gvildys papasakojo, kaip gimė šios idėjos iniciatyva: „Idėja kilo labai paprastai: su Vilkijos komandos treneriu Olegu kartu lankėme trenerių kursus ir jis išreiškė didelį norą, kad jo treniruojami vaikai galėtų pamatyti, kaip treniruojasi A lygos komanda, kuo mes „kvėpuojame“. Labai tikiuosi, kad bendradarbiausime ir ateityje. Be to, ši komanda tarp 800 Lietuvos komandų užėmė 3-ąją vietą, todėl tokia treniruotė yra geras stimulas jiems bei paskata pasitempti ir mums“.
Po treniruotės vaikai kartu su komanda įsiamžino bendroje nuotraukoje; buvo daug norinčių turėti atminimo nuotraukas ir su A. Rimkevičiumi, M. Dapkumi bei M. E. Djabrailovu.
„Labai dėkoju treneriui Dariui, kuris yra ir geras draugas, ir puikus mokytojas. Žinau, jog vaikai dar ilgai po šios treniruotės ją sapnuos“, – džiaugėsi Vilkijos komandos treneris O. Fedorchak.
Turnyro lentelė
Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
---|---|---|---|---|
1. |
![]() |
19 | +28 | 43 |
2. |
![]() |
19 | +13 | 37 |
3. |
![]() |
19 | +5 | 37 |
4. |
![]() |
19 | +4 | 29 |
5. |
![]() |
19 | -2 | 27 |
6. |
![]() |
19 | 0 | 25 |
7. |
![]() |
19 | -2 | 22 |
8. |
![]() |
19 | -7 | 21 |
9. |
![]() |
19 | -18 | 13 |
10. |
![]() |
19 | -21 | 10 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Njoya Abdel Kader Hegelmann7
-
Eligijus Jankauskas Šiauliai7
-
Meinardas Mikulėnas Riteriai7
-
Nauris Petkevičius Sūduva7
-
Amine Benchaib K. Žalgiris7
-
Leo Ribeiro Hegelmann8
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Daniel Romanovskij Šiauliai7
-
Leif Estevez Riteriai5
-
Romualdas Jansonas K. Žalgiris4