9 turas / Bal 27 , Marijampolė
10 turas / Geg 02 , Šiauliai
10 turas / Geg 03 , Gargždai
10 turas / Geg 03 , Telšiai
10 turas / Geg 04 , Marijampolė
10 turas / Geg 04 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Geg 09 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 11 turas / Geg 09 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 10 16:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Geg 11 18:25 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 16 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 15:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 12 turas / Geg 17 17:00 , Panevėžys

„Stumbras“ neteko A lygos licencijos

„Stumbras“ neteko A lygos licencijos
fcstumbras.lt nuotr.

Birželio 28 d. buvo priimtas LFF Licencijavimo komiteto sprendimas dėl Kauno „Stumbro“ klubo A lygos ir Pirmos lygos licencijų.

Licencijavimo komitetas nustatė, kad anksčiau klubo turėti pažeidimai sporto, personalo, infrastruktūros ir finansinių kriterijų srityse nebuvo ištaisyti ir priėmė sprendimą atšaukti klubo A lygos ir Pirmos lygos licencijas.

Nors „Stumbras“ neteko A ir Pirmos lygos licencijų, anot LFF generalinio sekretoriaus Edgaro Stankevičiaus, klubas turi galimybę tęsti abejas varžybas išimties tvarka, su sąlyga, jog įvykdys LFF iškeltus reikalavimus.

„Suprantame dabartinę klubo situaciją ir išgirdome jo siekius ištaisyti finansinę situaciją. Dabar jiems buvo įvesta prievolė atsiskaityti su pagrindiniais kreditoriais, įskaitant LFF, už stadiono nuomą, LFTA, administracijos darbuotojais ir žaidėjais, VMI, Sodra, iki liepos 27 dienos, kai užsidaro žaidėjų perėjimų langas.

Kitu atveju, klubas neteks teisės dalyvauti LFF organizuojamose varžybose. Dėl LFF Drausmės kodekso pažeidimų, „Stumbrui“ įvestas draudimas registruoti naujus žaidėjus, tačiau jeigu jie įvykdys finansinius įsipareigojimus ankščiau, bus svarstomas draudimo panaikinimas“, – sakė E. Stankevičius.

LFF vadovas pridėjo, jog tiek federacija, tiek kiti klubai sutiko padėti klubui atsižvelgiant į varžybų vykdymo pakeitimus, bet laukiama konkrečių veiksmų iš klubo: „Stumbras“, savo ruožtu, taip pat turės pateikti motyvuotą prašymą Vykdomajam komitetui dėl tolimesnio varžymosi A lygos ir Pirmos lygos varžybose išimties tvarka.

Dabar bendraujame su A lygos klubais, kurie sutiko perkelti ateinančias dvejas „Stumbro“ rungtynes į vėlesnį laiką, tad teoriškai A lygoje jie žaistų pirmąsias rungtynes rugpjūčio 3 dieną. Norime padėti „Stumbrui“, bet privalome sekti progresą ir matyti krizės valdymo sprendimus iš paties klubo“.