32 turas / Spa 23 , Marijampolė
33 turas / Spa 26 , Vilnius
33 turas / Spa 26 , Telšiai
33 turas / Spa 26 , Vilnius
33 turas / Spa 27 , Marijampolė
33 turas / Spa 27 , Alytus
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 14:00 , Kaunas
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Kaunas

„Stumbro“ legionierius – Prancūzijos grandų peržiūroje

„Stumbro“ legionierius – Prancūzijos grandų peržiūroje

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo saugas iš Ganos Abdulas Basitas šiuo metu dalyvauja vieno stipriausių Prancūzijos „Ligue 1“ klubų AS „Monaco“ peržiūroje.
 
Puikiai šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone žaidžiantis futbolininkas kartu su komanda dalyvauja treniruočių stovykloje Šveicarijoje. Antradienį A. Basitas AS „Monaco“ marškinėlius vilkėjo draugiškose rungtynėse su Šveicarijos aukščiausios lygos „Luzern“ klubu.
 
Nors ir dominavo aikštėje, AS „Monaco“ rungtynes pralaimėjo rezultatu 1:2, o vienas neabejotinų šio sezono „Stumbro“ lyderių aikštėje po keitimo pasirodė 65-ąją minutę. Tuo metu rezultatas jau buvo 1:2.
 
25-erių metų saugas iš Ganos šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone sužaidė dešimt rungtynių ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą, tačiau savo žaidimu ir kovingumu atkreipė ne tik žiūrovų, bet ir futbolo specialistų dėmesį.
 
Į Šveicariją A. Basitas išvyko prieš keletą dienų ir tikrai nedalyvaus ketvirtadienio čempionato rungtynėse su „Trakais“. Šiandien AS „Monaco“ žais kontrolines rungtynes su Luko Spalvio atstovaujamu Lisabonos „Sporting“ klubu.
 
Jau netrukus prasidės antroji čempionato pusė, kuriai komanda rengiasi itin atsakingai. Nors A. Basitas – ne vienintelis „Stumbro“ futbolininkas, sudominęs užsienio klubus, artimiausiu metu žaidėjai koncentruosis į kovas Lietuvos čempionate.