11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

„Sūduva“ draugiškų rungtynių pirmoje pusėje susitvarkė su „Dainava“

Marijampolės „Sūduva“ pertraukos „SMScredit.lt A lygos“ čempionate metu sužaidė draugiškas rungtynes, kuriose be didesnių sunkumų įveikė Pirmoje lygoje 6-ą vietą užimančią Alytaus DFK „Dainavą“ rezultatu 5:1. Visi mačo įvarčiai buvo pelnyti pirmoje jo pusėje.

Dvikovą Marijampolėje aikštės šeimininkai pradėjo užtikrintai ir po Karolio Laukžemio tikslaus smūgio bei Nermino Jamako realizuoto baudinio pirmavo 2:0.

Nors alytiškiams pavyko sušvelninti rezultatą kėlinio viduryje po Viktoro Dovbyšo įvarčio, tačiau „Sūduvos“ pranašumas abejonių nekėlė.

Iki pertraukos suvalkiečiai pasižymėjo dar triskart. Likus žaisti 10 minučių, įmušė Ernestas Veliulis, o kėlinio pabaigoje dusyk varžovų vartininką nuginklavo Paulius Janušauskas.

„Sūduva“ artimiausias rungtynes „SMScredit.lt A lygoje“ žais birželio 8 d. Utenoje prieš vietos „Utenį“.

„Sūduvos“ sudėtis: Ivanas Kardumas (45′ Martynas Matuzas), Algis Jankauskas (45′ Darius Isoda), Miljanas Jablanas (45′ Marius Šoblinskas), Marius Činikas, Andro Švrljuga (60′ Erikas Ulevičius), Paulius Janušauskas, Nerminas Jamakas (45′ Domantas Antanavičius), Karolis Chvedukas, Ernestas Veliulis (45′ Valentinas Baranovskis), Admiras Kecapas (45′ Markas Kardokas), Karolis Laukžemis.

„Dainavos“ starto sudėtis: Donatas Mikučionis, Mindaugas Strauka, Viktoras Dovbyšas, Vladimiras Terentjevas, Darjušas Zachaževskis, Linas Savastas, Renaldas Stankevičius, Marius Šarkelis, Sergejus Lozinskis, Ronaldas Solominas, Aleksejus Šuliakas.