„Sūduva“ kontrolinėse rungtynėse pralaimėjo latviams

Evaldo Šemioto nuotr.

2019-ųjų sezonui besirengianti Marijampolės „Sūduva“ per antrąsias kontrolines rungtynes nusileido Rygos RFS ekipai 1:3 (0:2).

Rungtynes Lietuvos čempionai pradėjo eksperimentiniu vienuoliktuku. Nuo pirmųjų minučių žaidė Ignas Plūkas, Marius Činikas, Aleksandras Živanovičius, peržiūroje dalyvaujantis prancūzas Yvanas Erichot, Dominykas Barauskas, Povilas Leimonas, Giedrius Matulevičius, Renatas Banevičius, Eligijus Jankauskas, Mihretas Topčagičius ir Sandro Gotalas.

Antrajame kėlinyje aikštėje pasirodė Ivanas Kardumas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Algis Jankauskas, Paulius Golubickas, Gratas Sirgėdas, Robertas Vėževičius ir į peržiūrą atvykęs brazilas Luisas Fernando.

Pirmajame kėlinyje Latvijos čempionato prizininkai pelnė 2 įvarčius, į tai 66 min. taikliu smūgiu po A. Švrljugos perdavimo atsakė P. Golubickas, bet netrukus svečiai pelnė savo trečiąjį įvartį.

Trečiąsias kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais sausio 21 dieną 17 val. su dar viena Latvijos ekipa – Rygos „Metta/LU“.