Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

„Sūduva“ triumfavo pirmajame „Esporto A lygos“ ture

„Sūduva“ triumfavo pirmajame „Esporto A lygos“ ture
LFF nuotr.

Pirmasis „Esporto A lygos“ turas, kuriame dalyvavo 12 Lietuvos futbolo klubų, baigėsi įspūdinga Marijampolės „Sūduvos“ pergale. Komandai, kuriai atstovauja žaidėjas Aironas Baniulis, pavyko pasiekti 9 pergales, 1 pralaimėjimą ir 1 lygiąsias, užstikrinant pirmąją vietą pirmajame ture.

Finalinį ketvertuką kartu su „Sūduva“ sudarė Vilniaus „Žalgiris“, Panevėžio „Ekranas“ ir „Kauno Žalgiris“, pateikę puikius rezultatus ir įrodę savo vertę tarp geriausių.

Lyga, kurioje varžosi 12 klubų, žada dar daugiau įnirtingų mūšių per likusius du turus, vyksiančius nuotoliniu būdu, o finaliniame ketverte susirungs dėl čempiono titulo ir teisės atstovauti savo klubui eČempionų lygos grupių etape.

LFF Esporto vadovas Edgaras Abromavičius dalijosi savo mintimis apie pirmąjį turą: „Pirmasis turas tikrai nenuvylė ir pateikė daug įspūdingų akimirkų bei inirtingą kovą iki pat paskutinių rungtynių. Tai parodo, kokia aukšta yra mūsų lygos konkurencija ir kiek pastangų bei įgūdžių mūsų žaidėjai deda į kiekvieną susitikimą. Tikimės, kad kitas turas, kuris vyks kovo 23 dieną, bus dar labiau įtraukiantis ir suteiks dar daugiau neįtikėtinų momentų mūsų žiūrovams.“

„Esporto A lyga“ tęsiasi, o konkurencija tik kyla. Visi esporto ir futbolo gerbėjai kviečiami stebėti, kaip vystysis kova dėl čempiono titulo kitą turą, kuris žada dar daugiau įtampos, strategijos.