20 turas / Rug 27 , Kaunas
27 turas / Rug 30 , Gargždai
27 turas / Rug 30 , Vilnius
27 turas / Rug 30 , Marijampolė
27 turas / Rug 31 , Telšiai
27 turas / Rug 31 , Vilnius
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 28 turas / Rug 12 20:00 , Telšiai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 13 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 28 turas / Rug 14 18:25 , Šiauliai
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Alytus
Tiesiogiai 29 turas / Rug 19 19:30 , Vilnius
Tiesiogiai 29 turas / Rug 21 17:00 , Panevėžys

„Sūduvos“ gretas papildė legionierius iš Italijos

„Sūduvos“ gretas papildė legionierius iš Italijos
foto: fksuduva.lt

Marijampolės „Sūduvos“ klubas pasirašė sutartį su kurį laiką peržiūroje praleidusiu ir vienerias draugiškas rungtynes sužaidusiu legionieriumi iš Italijos Giorgio Russo. 25 metų italas draugiškose rungtynėse padėjo „Sūduvai“ iškovoti pergalę prieš „Jūrmala“ klubą iš Latvijos. Marijampolės ekipos naujokas rungtyniavo krašto saugo pozicijoje ir savo aktyviu žaidimu nuolat nedavė ramybės „Jūrmala“ klubo gynėjams.

Iki šiol visą savo karjerą 170 centimetrų ūgio G.Russo praleido Italijos klubuos – „Modena“, „Melfi“, „Bisceglie“.

„„Sūduva“ yra gera komanda, kurioje aš jaučiuosi puikiai. Savo karjerą praleidau Italijoje, o atvykęs čia noriu padėti komandai siekti pergalių. Prieš atvykdamas čia girdėjau gerų nuomonių apie „Sūduvos“ komandą, O.Braga man patarė, jog galiu pabandyti rungtyniauti čia. Atvykęs nelikau nusivylęs“,- teigė G.Russo.

„Sūduvos“ naujokas neabejojo, kad naujoje komandoje pritaps.

„Man patinka „Sūduvos“ žaidimo stilius, patinka labiau nei kitų Lietuvos komandų. Nors žaidžiau čia tik vienerias rungtynes, galiu pasakyti, kad Marijampolėje jaučiuosi labai gerai. Mano žaidimo stilius aktyvus – mėgstu turėti kamuolį, aktyviai dalyvauti puolant. Esu krašto saugas, šioje pozicijoje žaidžiau ir draugiškose rungtynėse su „Jūrmala“. Aikštėje visada atiduodu visas jėgas ir mėgstu nugalėti“,- kalbėjo naujasis „Sūduvos“ saugas.

Pasirašęs sutartį su G.Russo, „Sūduvos“ klubas savo gretose šiuo metu turi penkis legionierius – italai M.Ugge ir G.Russo, serbai M.Kovačevič ir M.Andelkovič bei libanietis M.Kdouh.