26 turas / Spa 05 , Kaunas
26 turas / Spa 05 , Klaipėda
26 turas / Spa 05 , Kaunas
26 turas / Spa 05 , Marijampolė
27 turas / Spa 12 , Palanga
22 turas / Spa 15 , Vilnius
27 turas / Spa 19 13:00 , Vilnius
27 turas / Spa 19 17:00 , Panevėžys
21 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
28 turas / Spa 26 13:00 , Marijampolė
28 turas / Spa 26 13:00 , Klaipėda
28 turas / Spa 26 13:00 , Vilnius

„Sūduvos“ naujoko tikslas – tapti Lietuvos čempionu

„Sūduvos“ naujoko tikslas – tapti Lietuvos čempionu
Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Lietuvos futbolo čempionės Marijampolės „Sūduvos“ naujasis kairiojo krašto gynėjas Karlo Bručičius sako, kad pirmieji įspūdžiai apie klubą ir šalį yra geri.

27 metų kroatas į Lietuvą atvyko trečiadienį, o ketvirtadienį pirmą kartą treniravosi su savo naujaisiais komandos draugais.

„Manau, Lietuva kai kuriais dalykais yra panaši į Kroatiją. Pirmiausia, čia daug miškų, žalumos. Manau, man čia viskas bus gerai, – sakė K. Bručičius. – Be to, žinojau, kad „Sūduvoje“ yra daug žaidėjų iš Balkanų šalių – Kroatijos, Serbijos, Juodkalnijos, Bosnijos ir Hercegovinos. Man tai taip pat yra naudinga.“

Prieš atvykdamas į Marijampolę gynėjas neturėjo daug žinių apie miestą ir komandą. Šiek tiek jam papasakojo Sandro Gotalas, su kuriuo K. Bručičius 2017 m. žaidė kartu Izraelyje.

„Taip pat buvau pats atvykęs į rungtynes Budapešte su „Ferencvaroš“. Mačiau gerų dalykų, nors komanda ir pralaimėjo. Manau, „Sūduva“ žaidė gerai, o aš tikiu, kad galiu jai padėti ateityje, – svarstė kroatas. – Turėjau ir kitų pasiūlymų tęsti karjerą, tačiau nusprendžiau, kad „Sūduva“ dabar man yra geriausias pasirinkimas.“

Per savo karjerą K. Bručičius žaidė Kroatijoje, Izraelyje, o šiais metais išbandė jėgas ir Japonijoje. Tekančios saulės šalyje kroatas buvo garsiojo ispano Fernando Torreso komandos draugu „Sagan Tosu“ klube.

„Man ir anksčiau teko žaisti su garsiais futbolininkais – Kroatijoje susidūriau su vaikinais, kurie dabar žaidžia nacionalinėje rinktinėje. F. Torresas yra normalus vaikinas, elgiasi paprastai, su juo galima visada pasikalbėti, jis visada padės. Japonijoje jis buvo didelė žvaigždė, kai žmonės pamatydavo gatvėje, imdavo šaukti, prašydavo autografų, nusifotografuoti kartu, kildavo sumaištis, – šypsojosi „Sūduvos“ naujokas. – Vis dėlto jis yra šeimos žmogus, todėl po treniruočių ar rungtynių visada grįždavo namo, su komanda kur nors beveik neišeidavo.“

Gyvenimą keletoje šalių išbandęs K. Bručičius Lietuvoje turi vieną tikslą – tapti čempionu.

„Turiu gerų prisiminimų iš visų šalių, kuriose teko žaisti. Kiekviena šalis, lyga yra skirtingos, todėl visur išmoksti kažką naujo. Lietuvoje noriu kovoti dėl čempionų titulo, tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl čia atvykau. Atiduosiu visas jėgas, kad pasiektume šį tikslą“, – tvirtino K. Bručičius.

„Sūduvoje“ naujasis gynėjas galės debiutuoti jau sekmadienį per „SHARP LFF taurės“ turnyro ketvirtfinalio rungtynes Marijampolėje su „Panevėžiu“ (pradžia – 18 val.).