„Sūduvos“ svajonė sudužo Budapešte

Sauliaus Čirbos nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ per Europos lygos atrankos atkrintamojo etapo atsakomąsias rungtynes išvykoje po itin permainingos kovos nusileido Budapešto „Ferencvaroš“ 2:4 (1:2) ir pasitraukė iš turnyro.

Nuo rungtynių pradžios kamuolį daugiau kontroliavo šeimininkai, tačiau pavojaus sukurti prie „Sūduvos“ vartų jiems ilgai nesisekė.

11 min. marijampoliečiai sugebėjo neleisti „Ferencvaroš“ ramiai pradėti atakos, o kamuolį perėmęs Ovidijus Verbickas stipriu smūgiu pasiuntė jį vartus.

Deja, sau palankaus rezultato nepavyko išsaugoti iki pertraukos. Po pozicinių klaidų ginantis vengrai 36 min. uždirbo ir realizavo baudinį, o jau per teisėjo pridėtą minutę įmušė antrą įvartį.

Po pertraukos „Sūduvos“ žaidimą pagyvino aikštėje pasirodęs Paulius Golubickas, o keletą kartų pavojingas atakas surengę Lietuvos čempionai savo pasiekė 63 min. – po Andro Švrljugos perdavimo rezultatą smūgiu vienu lietimu išlygino Mihretas Topčagičius.

Tačiau sau palankaus rezultato ilgiau išsaugoti ir vėl nepavyko. Jau 67 min. smūgiu į tolimą kampą iš už baudos aikštelės ribų Tokmacas Nguenas sugrąžino pranašumą „Ferencvaroš“.

Per likusį laiką „Sūduvai“ įmušti trečią kartą nepavyko, o varžovai per teisėjo pridėtą laiką vėl pelnė teisę mušti baudinį ir padėjo tašką rungtynėse.