33 turas / Spa 27 , Marijampolė
35 turas / Lap 02 , Kaunas
35 turas / Lap 02 , Telšiai
35 turas / Lap 02 , Gargždai
35 turas / Lap 02 , Marijampolė
35 turas / Lap 02 , Vilnius
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 36 turas / Lap 08 15:00 , Raudondvaris

T.Labukas lieka „Trakuose“

T.Labukas lieka „Trakuose“

Po pertraukos į „Trakus“ praėjusiais metais sugrįžęs Tadas Labukas ir kitame sezone vilkės riterių marškinėlius. Tai paaiškėjo po to, kai futbolininkas savo apsisprendimą įtvirtino parašais.

T.Labukas buvo vienas pirmųjų į A lygą iškopusių „Trakų“ žaidėjų. Puolėjas komandos branduolį sudarė su tą patį mėnesį prie komandos prisijungusių Pauliaus Grybausko, Vytauto Lukšos, Dariaus Miceikos ir Lino Klimavičiaus.

Dar 2014 metais komandos draugai T.Labuką išrinko „Metų siela“. 2015-aisiais futbolininkas išvyko į Lenkiją, o pernai grįžo į gimtąją šalį ir vėl apsivilko „Trakų“ marškinėlius.

„Pirmas dalykas, kuris mus tenkino Tado veiksmuose – tai begalinis atsidavimas ir pastangos. Aišku, iš puolėjo norime daugiau įvarčių ir tikimės, kad didžiulę patirtį sukaupęs futbolininkas sugebės skriausti varžovus“, – sprendimą komentavo „Trakų“ sporto direktorius Virmantas Lemežis.

Pats futbolininkas turėjo dar vieną galimybę tapti legionieriumi, tačiau pasirinko jau pažįstamą sau aplinką.

„Pasilikti „Trakuose“, visų pirma, mane motyvavo galimybė pirmą kartą laimėti Lietuvos čempiono vardą. Taip pat vilioja žaidimas UEFA taurės turnyre, supertaurės rungtynėse. Reikės sunkiai dirbti, sukurti puikią komandos atmosferą ir jei sugebėsime tą padaryti – turime didelius šansus pasiekti geriausių rezultatų“, – apie būsimą sezoną kalbėjo T.Labukas.

Pasiruošimą naujajam sezonui „Trakai“ pradės po penkių dienų.